crosssearch

Nově otevřený hotel v roce 2009 je umístěn v menší zahradě, přímo u pláže, ve   vzdálenosti 7 kilometrů od centra starobylého...

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově otevřený hotel v roce 2009 je umístěn v menší zahradě, přímo u pláže, ve   vzdálenosti 7 kilometrů od centra starobylého střediska Side a 60 kilomentrů od letiště v městě Antalya.

Vybavení pokojů

Pěkné standardní pokoje s možností přistýlky mají klimatizaci, minibar, plazmový televizor, koupelnu zvlášť se sprchou a zvlášť s WC a balkon s výhledem na moře, bazén a do okolí. K dispozici jsou pokoje Deluxe větších rozměrů navíc s vanou a plazmovým televizorem na vyžádání. Pokoje Deluxe mají přímý výhled na moře.

Vybavení Hotelu

Příjemná hala s recepcí, v celém hotelu možnost připojení k bezdrátovému internetu zdarma, hlavní bufetová restaurace, dvě restaurace s obsluhou, velký bazén, 8 barů,       internetový kout a dokonale vybavené lázeňské centrum.

Pláž

Pěkná dlouhá písečná pláž je přímo u hotelu přes pěší promenádu. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláž jsou zdarma.

Strava

All inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 24:00. Možnost večeří v jedné ze dvou restaurací s obsluhou nabízející kuchyni středomořskou a kuchyni zdravé výživy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000