crosssearch

Royal Atlantis Beach

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Hotel přímo na pláži. All inclusive 24 hodin. Útulně zařízené pokoje. Poloha klidná, možnosti pro nakupování cca 300 m. Letovisko Side cca 12 km, Manavgat cca 15 km. Spojení minibusy. Letiště Antalya cca 50 km.

Konečná cena za osobu od: 11 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Hotel přímo na pláži. All inclusive 24 hodin. Útulně zařízené pokoje.

Poloha

klidná, možnosti pro nakupování cca 300 m. Letovisko Side cca 12 km, Manavgat cca 15 km. Spojení minibusy. Letiště Antalya cca 50 km.

Pláž

přímo na pláží s hrubým pískem. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Plážový bar.

Vybavení

hotel disponuje 144 pokoji rozdělenými do šesti podlažních budov. K vybavení patří lobby s recepcí, panoramatický výtah, restaurace s terasou, bar a kadeřnictví. Ve venkovním areálu se nachází 2 sladkovodní bazény, jeden z toho se skluzavkami (2, v určité hodiny). Služby lékaře (v určité hodiny).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 21 m2, fén, telefon, sat. TV, minibar, trezor k pronajmutí, centrální klimatizace, vana s vestavěnou sprchou a balkon. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez balkonu. Bezbariérové pokoje na vyžádání.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy (na pláži a-la-carte/dle počasí, v hlavní restauraci formou bufetových stolů) a večeře formou bufetových stolů. Snacky, odpoledne káva, čaj a zákusky. 1x za pobyt možnost večeře v a-la-carte restauraci (nutná předchozí rezervace). Půlnoční bufet od 23.00 do 23.00 h., půlnoční polévka od 24.00 do 7.00 h. Místní alkoholické (částečně dovážené) a nealkoholické nápoje 24 hodin. Minibar denně doplňován nealkoholické nápoje a 0,5 l stolní vody.

Sport/aktivity

zdarma: tenis, boccia, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, fitness koutek. Decentní animační program a večerní zábava, diskotéka. Za poplatek: biliár, osvětlení pro tenis, masáže. Vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v lobby zdarma.

Wellness

zdarma: hammam, sauna. Za poplatek: masáže.

Děti

miniklub (od 4 do 12 let), dětské bazény, skluzavky, dětské hřiště.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 4744 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000