crosssearch

Park Side

Turecko, Side

Antické město Side je pouhé 2 km od hotelu, vzdálenost na letiště činí 65 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Menší přátelský hotel PARK SIDE se skládá ze dvou hotelových budov, které mají 3 patra a připomínají tak prázdninové vilky. Antické město Side je pouhé 2 km od hotelu, vzdálenost na letiště činí 65 km. Nejbližší písečná pláž se nachází asi 2 km od hotelu, zdarma Vás tam zaveze hotelový minibus. Recepce je otevřena po celých 24 hodin denně, takže není problém si zde směnit peníze či objednat extra služby. Autobusová zastávka místní dopravy se nachází jen 100 m od hotelu, takže bez problému můžete vyrazit do okolí.

Ubytování

Hotel má celkem 99 pokojů, všechny klimatizované a jednoduše vybavené koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, minibarem/ledničkou, sejfem (za poplatek), telefonem s přímou volbou (za poplatek) a mají balkon. Pokoje jsou uklízeny vždy po odjezdu hostů. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností ubytovat až 3 osoby či rodinné pokoje se dvěma ložnicemi až pro 4 dospělé osoby.

Stravování

V rámci All inclusive si hosté mohou při snídani, obědu a večeři vybrat z jídel podávaných bufetovou formou. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní produkce v ceně All inclusive servíruje bar u bazénu či v lobby v době 10:00-23:00.

Služby

ZDARMA jsou hostům k dispozici lehátka se slunečníky u hotelu, plavecký bazén s dětským bazénem, TV koutek, hotelový minibus na pláž, sezónní zábavní programy pro dospělé.

ZA POPLATEK jsou pak lehátka se slunečníky na pláži, plážový servis, turecké lázně (s masážemi), sauna, nápoje v minibaru, kulečník, vodní sporty na moři, minimarket, prádelna, pokojová služba.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000