crosssearch

Paloma Oceana Resort

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Paloma Oceana Resort se nachází přímo na krásné široké písečné pláži v Kumköy. Pozvolný vstup do moře. Centrum města Side je vzdáleno přibližně 5 km, Manavgat cca 10 km. Dobré spojení minibusy (dolmus). Příjemné prázdninové zařízení, v roce 2011 rekonstruované, s...

Konečná cena za osobu od: 16 269 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Paloma Oceana Resort

Hotel se nachází přímo na krásné široké písečné pláži v Kumköy. Pozvolný vstup do moře. Centrum města Side je vzdáleno přibližně 5 km, Manavgat cca 10 km. Dobré spojení minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu

Příjemné prázdninové zařízení, v roce 2011 rekonstruované, s celkovou ubytovací kapacitou 472 pokojů, jež jsou rozděleny do hlavní budovy a několika dvoupodlažních bungalovů, nacházejících sev nádherné zahradě. Recepce s lobby, WiFi v lobby zdarma, venkovní a vnitřní restaurace, 7 a-la-carte restaurací, 7 barů, konferenční místnost, obchody, kadeřník a amfiteátr. V udržované zahradě naleznete 2 bazény a další bazén se skluzavkami a vnitřní bazén, opalovací terasu, bar u bazénu a plážový bar. Lehátka, slunečníky, podložky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Bungalovy (2A/3A): cca 30 m2. Klimatizace, trezor, minibar, telefon, satelitní TV, internetové připojení, fén, WC, sprcha a balkon. Strana do zahrady. Možnost rezervace pokojů jako Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 2A/3A. Jednolůžkové pokoje (1A): se stejným vybavením jako 2A/3A. Dvoulůžkové pokoje (2B): cca 40 m2. Jinak stejné vybavení jako 2A/3A. Možnost rezervace s výhledem na moře (2C). Dvoulůžkové pokoje (2E/3E): cca 40 m2 v hlavní budově. Strana do zahrady a výhled na moře. Jinak stejné vybavení jako 2A/3A. Rodinné suite (2D/3D): cca 55 m2, s klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem, satelitní TV, připojením k internetu, fénem, WC, sprchou a balkonem na straně do zahrady. Rodinné pokoje (2F/3F): v hlavní budově. Cca 65 m2. 2 místnosti, balkon se stranou do přírody. Jinak stejné vybavení jako 2D/3D.

Zábava

Mezinárodní denní a večerní animační program. Večer show, živá hudba a diskotéka. Sport: Tenisový kurt (osvětlení a vybavení za poplatek), basketbal, šipky, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, lukostřelba, fitness, aerobic, vodný gymnastika, sauna a hammam. Za poplatek: různé druhy masáží, vodní sporty na pláži. Za poplatek Harmonia Rebirth SPA Centrum.

Děti

Samostatný dětský bazén, dětská animace, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), juniorklub (od 13 do 17 let - červenec, srpen). Dětské pokrmy v restauraci.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře možná také v a-la-carte restauraci (po předchozí rezervaci, 1x týdně). Pozdní snídaně, bohatá nabídka snacků u bazénu a na pláži. Odpoledne káva a koláče. Půlnoční snack. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Na diskotéce nápoje až do 02:00 hod. V lobby baru nealkoholické nápoje 24 hod. denně. Minibar je denně doplňován nealkoholickými nápoji a pivem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 180 termínů

Celkem 180 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000