crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Paloma Beach Resort

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází přímo na krásné široké písečné pláži v Kumköy. Centrum města Side je vzdáleno přibližně 6 km. Dobré spojení minibusy (dolmus). Příjemné prázdninové zařízení s celkovou ubytovací kapacitou 294 pokojů, jež jsou rozděleny do hlavní budovy a několika...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází přímo na krásné široké písečné pláži v Kumköy. Centrum města Side je vzdáleno přibližně 6 km. Dobré spojení minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu

Příjemné prázdninové zařízení s celkovou ubytovací kapacitou 294 pokojů, jež jsou rozděleny do hlavní budovy a několika dvoupodlažních bungalovů, nacházejících se v nádherné zahradě. Recepce, výtahy (v hlavní budově), restaurace, 2 a-la-carte restaurace (středomořská od 15.05. do 15.10. a rybí od 01.06. do 15.10.), bary,diskotéka, internetový koutek za poplatek a obchody. V udržované zahradě naleznete 2 bazény, samostatný bazén pro děti a 2 vodní skluzavky. Nechybí bar u bazénu a plážový bar. Lehátka, slunečníky, podložky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A):
V hlavní budově nebo v bungalovech. Vkusně zařízené pokoje se sprchou, WC, fénem, centrální klimatizací (od 01.05. do 31.10.), kabelovou TV, trezorem, telefonem, posezením, rádiem, minibarem a balkonem. Možnost rezervace pokojů v bungalovech jako Úsporný tip (2S)
se stejným vybavením.

Dvoulůžkové pokoje (2D):
V hlavní budově. Se sprchou, WC, fénem, centrální klimatizací (od 01.05. do 31.10.), kabelovou TV, trezorem, telefonem, posezením, rádiem, minibarem a balkonem s výhledem na moře.

Rodinné pokoje (2B/3B):
V hlavní budově nebo v bungalovech. 1 místnost o rozloze 32 m2. Vana nebo sprcha, WC, klimatizace (od 01.05. do 31.10., po hodinách), kabelová TV, fén, trezor, rádio, posezení, telefon, minibar, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje (2C/3C):
V hlavní budově. 1 místnost o rozloze 42 m2. Vana nebo sprcha, WC, klimatizace (od 01.05. do 31.10., po hodinách), kabelová TV, fén, trezor, rádio, posezení, telefon, minibar, balkon nebo terasa. Zábava: Mezinárodní denní a večerní animační program. Večer show. 1x za 14 dnů Beach party a Turecká noc.

Sport

Turecké lázně, sauna, lukostřelba, fitness, stolní tenis, 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem (umělé osvětlení za poplatek), kajaky, kanoe, surfování (pouze s licencí). Za poplatek: masáže, biliár, půjčovna kol a různé vodní sporty na pláži.

Děti

Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), juniorklub (od 13 do 17 let červenec, srpen).

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře možná také v 1 z restaurací a-la-carte (po předchozí rezervaci). Pozdní snídaně, bohatá nabídka snacků u bazénu a na pláži. Odpoledne káva, koláče a zmrzlina (od 01.05. do 01.10. v průběhu týdne 2x). Půlnoční snack. Místní alkoholickéa nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Na diskotéce nápoje až do 02:00 hod. V lobby baru nealkoholické nápoje 24 hod. denně.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000