crosssearch

Palmiye Garden

Turecko, Side

Tento hotel se nachází v letovisku Side cca 400 m od pláže, 1500 m do centra Side, 8 km od Manavgatu a 65 km od letiště v Antalyi. Svým hostům hotel nabízí recepci, vnitřní a venkovní restauraci, bar u bazénu, směnárnu, poštovní služby, prádelnu a čistírnu, internet,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento hotel se nachází v letovisku Side cca 400 m od pláže, 1500 m do centra Side, 8 km od Manavgatu a 65 km od letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu

Svým hostům hotel nabízí recepci, vnitřní a venkovní restauraci, bar u bazénu, směnárnu, poštovní služby, prádelnu a čistírnu, internet, hotelového lékaře, turecké lázně, masáže, fotografa, bazén pro dospělé a děti se skluzavkou, stolní tenis.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají klimatizaci, televizi, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, koupelnu se sprchou a toaletou, telefon, balkón.

Pláž a plážový servis

Slunečníky a lehátka jsou nabízené za poplatek a vodní sporty jsou předplatitelné.

Sport a Fitness

Stolní tenis a vodní sporty na pláži.

Stravování All inclusive

zahrnuje: snídaně (08:00-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00), kávu a zákusky (16:00-17:00) a alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-22:00) v restauraci a v baru u bazénu (místní výroby).

Pro děti

Dětský bazén se skluzavkou.

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky u hotelového bazénu, minibar (pouze voda), wi-fi, 1x týdně turecký večer.

Služby za poplatek

Telefon, internet, čerstvé džusy, alkohol zahraničních značek, turecká káva, capuccino, espresso, všechny nápoje a jídlo po 22 hod, slunečníky a lehátka na pláži, trezor, vodní sporty, turecké lázně, masáže, zmrzlina, prádelna.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000