crosssearch

Přímo na písečné pláži. Město Side cca 4 km. Minibusy (dolmus). Oblíbený komplex se spoustou stálých hostů disponuje 273 pokoji, které naleznete v hlavní 4-patrové budově a 3 vedlejších budovách. Dále se nabízí lobby s recepcí, restaurace s terasou, 2 restaurace a-la-carte,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Přímo na písečné pláži. Město Side cca 4 km. Minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu

Oblíbený komplex se spoustou stálých hostů disponuje 273 pokoji, které naleznete v hlavní 4-patrové budově a 3 vedlejších budovách. Dále se nabízí lobby s recepcí, restaurace s terasou, 2 restaurace a-la-carte, bar, TV koutek, cukrárna, internetový koutek, obchody, kadeřnictví a krytý bazén. V příjemném venkovním areálu naleznete 2 plavecké bazény s tobogány a opalovací terasou. Lehátka, podložky, slunečníky a ručníky (výměna za poplatek) u bazénu a na pláži zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Vkusně zařízené pokoje ve vedlejší budově s klimatizací (od 01.07. do 30.09. 24 hodin, jinak po hodinách). Telefon, satelitní TV, minibar, trezor k pronajmutí, koberec, fén, vana, sprcha, WC a balkon. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře. (1D/2D).

Dvoulůžkové pokoje (1C/2C): S bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje ve vedlejší budově.

Dvoulůžkové pokoje (1E/2E): S přímým výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje ve vedlejší budově.

Rodinné pokoje (2B): Ve vedlejší budově, 1 prostornější místnost, navíc boční výhled na moře, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Rodinné pokoje (4B): 2 ložnice s propojovacími dveřmi, 1 koupelna, výhled na moře. Jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje ve vedlejší budově.

Rodinné pokoje úsporný tip (4S): Ve vedlejší budově, 2 ložnice s propojovacími dveřmi, 1 koupelna. Jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Zábava

Zábavní program, diskotéka.

Sport

Fitness, aerobic, stolní tenis, 1 tenisový kurt s tvrdým povrchem (umělé osvětlení za poplatek), turecké lázně, sauna a vířivka. Za poplatek biliár. Moderní wellness centrum, 700 m2, denně od 09:00 hod. do 20:00 hod. Za poplatek klasické masáže (thajské, indonéské, shiatsu masáže). Kosmetické procedury pro tělo a obličej. Balíčky pro ženy a muže, rezervace na místě.

Děti

Miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště a samostatný dětský bazén.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Minibar je denně doplňován nealkoholickými nápoji. Pozdní snídaně. Odpoledne káva, čaj, zákusky a zmrzlina. Večeře možná také ve 2 restauracích a-la-carte (italská, turecká, 1x za pobyt po předchozí rezervaci, otevřeno od 15.05. do 15.10.). Sport dle možností: fitness, tenisový kurt (umělé osvětlení za poplatek), stolní tenis, aerobic, turecké lázně, sauna, jacuzzi.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000