crosssearch

Miramare Queen

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Miramare Queen Vhodné pro všechny věkové kategorie. Poklidná atmosféra a ubytování na velmi dobré úrovni. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi. Hotel leží u dlouhé písčité pláže, lehátka a slunečníky zdarma. Hotel se skládá z hlavní budovy a několika vilek v zahradě, leží 6 km...

Konečná cena za osobu od: 15 262 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vhodné pro všechny věkové kategorie. Poklidná atmosféra a ubytování na velmi dobré úrovni. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi.

Miramare Queen hotel

Hotel se skládá z hlavní budovy a několika vilek v zahradě, leží 6 km od centra Side, 55 km od letiště Antalya a 10 km od Manavgatu. Dopravu do centra zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu

Hlavní restaurace, venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, snack bar, dětské hřiště, miniklub, restaurace na pláži. V sousedícím hotelu Miramare Beach je možno využít fitness, internet a diskotéku, denní a večerní animační programy, tenis, šipky, stolní tenis, gymnastiku, plážový volejbal, basketbal, billiard.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC), vysoušečem vlasů, SAT TV, minibarem, trezorem (za poplatek), telefonem a klimatizací. Hotel nabízí i bezbariérové pokoje.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, možnost all inclusive.

Sport

Denní a večerní animační programy, tenis, šipky, stolní tenis, gymnastika, plážový volejbal, basketbal. Osvětlení kurtů, billiard a internet (za poplatek).

Pláž

Hotel leží u dlouhé písčité pláže, lehátka a slunečníky zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1948 termínů

Celkem 1948 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000