crosssearch

Miramare Beach & Queen

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Tento kouzelný komplex dvou propojených hotelů je další z novinek v letošním katalogu. Hotel je svou polohou vhodný k návštěvě městečka Side a jako stvořený pro aktivní odpočinek. Je tou správnou volbou pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento kouzelný komplex dvou propojených hotelů je další z novinek v letošním katalogu. Hotel je svou polohou vhodný k návštěvě městečka Side a jako stvořený pro aktivní odpočinek. Je tou správnou volbou pro rodiny s dětmi.

Pláž

přímo na písčité pláži

Poloha hotelu

hotel se nachází přímo na krásné pláži v oblasti Kumköy, 6km od centra Side, 10km od Manavgatu a 60km od mezinárodního letiště v Antalyi.

Vybavení MIRAMARE BEACH

hlavní 4patrová budova, celkem 218 pokojů, výtahy, recepce, lobby bar, internetová kavárna, TV místnost, herna, hlavní restaurace s terasou, obchody se suvenýry, turecké lázně, krytý bazén, fitness, kadeřnictví, venkovní bazén, bazén pro děti, tobogány, dětské hřiště, snackbar, diskotéka, lehátka, matrace a slunečníky na pláži i u bazénu.

Vybavení MIRAMARE QUEEN

hlavní 5patrová klimatizovaná budova, celkem 318 pokojů a 108 rodinných v 9 zahradních budovách (1 místnost), recepce, lobby, výtahy, TV místnost, herna, obchody se suvenýry, kadeřnictví, turecké lázně, hlavní klimatizovaná jídelna, venkovní bazény, bazén pro děti, lehátka, matrace a slunečníky na pláži i u bazénu.

Služby za poplatek

biliár, zmrzlina, dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, veškeré občerstvení v baru na pláži, osvětlení tenisových kurtů, internet, vodní sporty na pláži.

Ubytování

standardní 2lůžkové pokoje mají koupelnu, WC, trezor, koberec, balkon, minibar, centrální klimatizace.

Pro děti

dětské bazény, dětské hřiště, animační programy.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení a turecké speciality (gözleme) během dne, odpolední káva/čaj a zákusek, půlnoční polévka, neomezená konzumace místních alkoholi­ckých a nealkoholických nápojů 24 hodin denně, nápoje na diskotéce, tenis, šipky, plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, stepaerobic, gymnastika, animační programy, vodní gymnastika, lehátka, matrace a slunečníky, trezor na pokoji, minibar na pokoji (denně doplňován 2 láhvemi vody a sody).

Internetové stránky hotelu : www.miramarehotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000