crosssearch

Široká písečná pláž s po - zvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300. Město Side cca 8 km, Manavgat cca 13 km. Spojení minibusy (dolmus). Rodinný hotelový komplex disponuje 345 pokoji a svým hostům nabízí přijímací halu s recepcí, výtahy, 2 restaurace, společenskou místnost...

Konečná cena za osobu od: 10 343 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Grand Seker

Široká písečná pláž s po - zvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300. Město Side cca 8 km, Manavgat cca 13 km. Spojení minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu

Rodinný hotelový komplex disponuje 345 pokoji a svým hostům nabízí přijímací halu s recepcí, výtahy, 2 restaurace, společenskou místnost s TV, malý amfiteátr, diskotéku (nápoje za poplatek), internet a hernu (za poplatek), bary, obchody, kadeřnictví a krytý bazén. V zahradě naleznete 2 plavecké bazény, 1 z nich s tobogány, a samostatný dětský bazén. Lehátka, podložky a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Ručníky na kauci. Na pláži hotelový bar.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Útulně zařízené. Klimatizace (po hodinách), trezor k pronajmutí, telefon, satelitní TV, minibar, koberec, vana, WC, fén a balkon.

Rodinné pokoje (2B/3B): 2 místnosti s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Rodinné pokoje (2C/3C): 1 prostornější místnost, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Zábava

Animační program, diskotéka (nápoje za poplatek), herna (za poplatek).

Sport

Za poplatek masáže, kosmetické studio, biliár, vodní sporty na pláži.

Děti

Dětský bazén se skluzavkami (po hodinách), herna, dětské hřiště. Dětská židlička v restauraci. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod., v plážovém baru od 10:00 hod. do 17:00 hod. V poledne rovněž snacky v baru na pláži. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Při příjezdu v minibaru voda. Sport: sauna, turecké lázně, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, fitness. Všechny sporty dle vytíženosti.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 460 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000