crosssearch

Grand Aqua

Turecko, Side

Poloha: Rozsáhlý hotelový areál sestávající z několika budov leží vedle sesterského hotelu Grand Side v Colakli, cca 9 km od centra Side. Naše mínění: Hotel s mnoha vodními atrakcemi nedaleko písečné pláže ocení především rodiny s dětmi. Vybavení: Hostům k dispozici...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Rozsáhlý hotelový areál sestávající z několika budov leží vedle sesterského hotelu Grand Side v Colakli, cca 9 km od centra Side.

Naše mínění:

Hotel s mnoha vodními atrakcemi nedaleko písečné pláže ocení především rodiny s dětmi.

Vybavení:

Hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, několik barů, restaurace, rybí a italská restaurace, diskotéka, vnitřní bazén, whirlpool, nákupní arkáda, konferenční centrum. K venkovnímu vybavení patří rozlehlý bazén se systémem kanálů (2800 m2), 4 obří skluzavky, aquapark, líná řeka, dětské brouzdaliště, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, bar u bazénu.

Pláž:

Krásná písečná pláž je vzdálena cca 400 m, od hotelu je oddělena pouze zahradou. Lehátka, slunečníky, podložky a osušky na pláži zdarma.

Stravování:

Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka:

Zdarma 4 tenisové kurty, fitness, stolní tenis, sauna, turecké lázně. Za poplatek biliár, hry, bowling (v hotelu Grand Side), wellness centrum, masáže, vodní sporty na pláži.

Zábava:

Animační programy pro děti i dospělé, amfiteátr, vodní animace, diskotéka.

Pro děti:

Dětský bazén, hřiště, miniklub (4–12 let), minidisko, dětské divadlo, aquapark.

Program All inclusive:

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu – pozdní snídaně – nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby 10.00–02.00 hod. – odpolední káva, čaj a zákusky – odpolední a půlnoční snack – animační programy

Platební karty:

VISA, EC/MC.

WWW: www.sezergroup.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000