crosssearch

Funtazie Klub Oleander

Turecko, Side

Hotel leží přímo u písečné pláže, v okolí se nachází další hotelové komplexy a nákupní centrum s obchody, restauracemi, bary. Do města Side (7 km) je možné využít autobusovou dopravu místními dolmušemi (zastávka před hotelem) nebo taxi. Letiště je vzdálené 65 km. Nejbližší...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kvalitní, zcela renovovaný hotel s rodinnou atmosférou v nádherném prostředí vzrostlé a udržované zahrady nabízí pohodovou dovolenou. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Fantazie klubu. S využitím nového moderního „dětského světa“ budou všechny děti s asistencí českých animátorů soutěžit, hrát si, dovádět, zažívat nejrůznější dobrodružství a navazovat nová přátelství. Rodiče mohou relaxovat nebo sportovat v rámci nejrůznějších hotelových nabídek. Vzhledem k velmi vysokému zájmu doporučujeme včasnou rezervaci.

Poloha hotelu

Hotel leží přímo u písečné pláže, v okolí se nachází další hotelové komplexy a nákupní centrum s obchody, restauracemi, bary. Do města Side (7 km) je možné využít autobusovou dopravu místními dolmušemi (zastávka před hotelem) nebo taxi. Letiště je vzdálené 65 km. Nejbližší lékárna v nákupním centru u hotelu, nejbližší nemocnice 10 km.

Vybavení hotelu

Hlavní pětipatrová budova "Palma" a dvě vedlejší (2–5patrové) budovy "Flora" a "Rosa" obklopují zahradu s bazény. V hlavní budově vstupní hala s recepcí (směnárna, poštovní služby), lobby bar, internetový koutek (za poplatek), WiFi připojení v lobby baru za poplatek, obchodní pasáž (supermarket, fotoslužba, klenotnictví), 2 výtahy, velká konferenční místnost, lékařská služba.

V suterénu hlavní budovy naleznete zrekonstruované wellness centrum - turecké lázně, sauna, masáže (za poplatek), fitness (od 16 let) zdarma, služby kadeřnictví, kosmetiky, hernu (kino, stolní fotbal, kulečník, bowling - za poplatek).

V dalších částech hlavní budovy je ummsítěna hlavní restaurace s terasou, bar, nové restaurace ŕ la carte Mediterrane a Asia, bistro café. Ve velmi dobře udržované zahradě jsou umístěny 2 sladkovodní bazény (jedenz nich se skluzavkami pro mládež je využíván na denní vodní sportovní animace), dětské brouzdaliště pro nejmenší s malou skluzavkou, bar u bazénu, venkovní amfiteátr, venkovní dětské hřiště s houpačkami, skluzavkami, prolézačkami. Lehátka, podložky, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma (výměna za poplatek), sprchy, převlékárny, WC u bazénu.

Pláž

Hotel leží přímo u hezké široké písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Sprchy a snack bar na pláži. Lehátka, podložky a slunečníky na pláži zdarma, osušky (výměna za poplatek).

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu/ WC, kosmetické zdrcadlo, župan, LCD TV/sat., telefon, individuální klimatizaci, minibar (denně doplňována voda), trezor (za poplatek) a balkon. Pro rodiny s 2 dětmi doporučujeme prostornější rodinné pokoje vybavené shodně jako pokoje standardní, s 2 oddělenými klimatizovanými ložnicemi. V nabídce jsou i pokoje v kategorii komfort s postranním výhledem na moře - jsou prostornější 37 m2 s větším lůžkem, větší koupelnou, fénem, rychlovarnou konvicí - pokoje komfort je možné knihovat pro rodinu pouze s jedním dítětem.

Maximální obsazenost
DR 2 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti FR 2 dospělí + 2 děti, 3 dospělí + 1 dítě DR KOMFORT - 2 dospělí + 1 dítě Knihování dětí do 2 let pouze na zpětné potvrzení.

Stravování

Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka

Zdarma tenisový kurt (osvětlení a výbava za poplatek), stolní tenis, šipky, fitness, gymnastika, vodní pólo, plážový volejbal. Za poplatek vodní sporty na pláži (např. let padákem nad mořem, jízda na banánu aj.), vybrané hry v herně např. biliár, bowling - 3 dráhy, stolní fotbal.

Zábava

Herna (kino, stolní fotbal, kulečník, bowling – za poplatek), amfiteátr, diskotéka.

Zvláštnosti

FUNTAZIE KLUB - pro děti 4-14 let animace s českými animátory v období 14.6.- 06.09.2011
Pro děti
FUNTAZIE KLUB - pro děti 4-14 let animace s českými animátory v období 14.6.- 06.09.2011. Multifunkční svět her na 500 m˛, dětský bazén se skluzavkou, hřiště, židličky v restau raci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), baby set s potřebami (dětská vanička s podložkou, dětský župan s kapucí, dětské prkýnko na WC, nočník, sterilizátor na lahve) - pronájem za poplatek.

Wellnes - SPA

Zrekonstruované wellness centrum nabízí turecké lázně, saunu, masáže (za poplatek), fitness (od 16 let) zdarma, krytý bazén, kadeřnictví, kosmetiku aj.

Program all inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu
– pozdní kontinentální snídaně (10.15–11.00 hod.)
– 1x za pobyt večeře v restauraci ŕ la carte (rezervace nutná)
– odpolední čaj a káva ze zákusky (16.00–17.00 hod.)
– snack (14.15–16.00 hod.)
- půlnoční polévka (22.45–23.45 hod.)
– místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.)
- zrmzlina u večeří

Internet

Internetový koutek u recepce a WiFi připojení v lobby za poplatek.

Platební karty

VISA, Maestro, EC/MC.

Internetové stránky hotelu:
www.oleanderhotel.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000