crosssearch

Club Voyage Sorgun Select

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Přímo na dlouhé pláži s hrubým pískem. Město Side cca 6 km. Minibusy (dolmus). Rozlehlý prázdninový komplex se 2 hlavními budovami a několika bungalovy je obklopen přírodním piniovým lesem. Zahrnuje 730 pokojů a svým hostům nabízí přijímací halu, internetový koutek (za...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Přímo na dlouhé pláži s hrubým pískem. Město Side cca 6 km. Minibusy (dolmus). Vybavení: Rozlehlý prázdninový komplex se 2 hlavními budovami a několika bungalovy je obklopen přírodním piniovým lesem. Zahrnuje 730 pokojů a svým hostům nabízí přijímací halu, internetový koutek (za poplatek), restauraci s nekuřáckou zónou, 8 restaurací a-la-carte, cukrárnu, bary, pivní zahrádku, čajovnu, pub, kadeřnictví a obchody. V zahradě několik bazénů (zábavní a relaxační bazény), 5 tobogánů (po hodinách) a amfiteátr. Dětské bazény a opalovací terasa. Oddělená pláž pro dospělé s terasou. Lehátka, podložky, ručníky a slunečníky jsou u bazénu a na pláži zdarma.

Pokoje

V hlavní budově s klimatizací, telefonem, satelitní TV, kobercem, fénem, minibarem, trezorem k pronajmutí, vanou, sprchou, WC a balkónem. V bungalovech sprcha, WC a dlažba, jinak stejné vybavení jako v hlavní budově. Rodinné pokoje se spojovacími dveřmi: V hlavní budově s kobercem, vanou, sprchou, v bungalovech s dlažbou a sprchou. 2 ložnice, jinak stejné jako pokoje standard.

Zábava

Zábavní program, diskotéka, herna (vstupné).

Sport

Za poplatek lázeňské & wellness centrum, bowling, biliár, vodní sporty. Děti: Hlídání dětí (3–12 let), 2 samostatné dětské bazény, hřiště, dětský bufet, zmrzlina pro děti v miniklubu (od 12.30 do 13.00 hodin).

Stravování Ultra All Inclusive

Všechna jídla bufetovou formou. Nabídka dietních jídel: Plná penze. Místní a částečně dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje (24 hodin v English Pubu). Tradiční snídaně (1x za pobyt s rezervací). Pozdní snídaně. Snacky. Cukrárna. Po 1 večeři za pobyt v restauracích a-lacarte s rezervací podle vytíženosti (turecká, italská, čínská, japonská, indická, mexická, francouzská, řecká, rybí). Půlnoční snack. Sendviče od 1.00 do 7.00 hodin v lobby baru. Minibar je denně doplňován nealkoholickými nápoji.

Sport podle vytíženosti

4 tartanové tenisové kurty s vybavením (umělé osvětlení za poplatek), stolní tenis, streetball, minigolf, aerobik, kanoe a windsurfing (pouze s osvědčením). Posilovna, parní lázeň, sauna a turecké lázně.

Wellness

Lázeňské & wellness centrum, denně od 8.00 do 20.00 hodin (přístup od 6 let).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000