crosssearch

Club Side Coast

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Pětihvězdičkový hotel Club Side Coast se nachází v části Colakli, asi 55 km od letiště Antalya.

Konečná cena za osobu od: 10 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Club Side Coast

Hotel má celkem 173 pokojů. Standardní pokoje o výměře 26 m2 umožňují ubytovat až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé + 2 děti. Jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem, sejfem a mají vlastní balkon. Rodinné pokoje umožňují ubytovat až 4 dospělé + 1 dítě nebo 2 dospělé + 3 děti.

Služby

v  areálu hotelových bazénů probíhá celodenní animační program plný sportovních aktivit a her, večerní zábava pak čítá diskotéku a estrády. Hosté se mohou věnovat plážovému volejbalu, basketbalu, stolnímu tenisu či kulečníku. Dopřát si můžete také saunu, masáže, cvičení ve fitness centru či návštěvu kadeřníka. Pro děti ve věku 4 - 12 let je k dispozici dětský klub, kde se pod vedením lektorů mohou věnovat různým zábavným a tvůrčím aktivitám.

U hotelu jsou návštěvníkům k dispozici 2 nekryté bazény, 2 vodní skluzavky, 1 dětský bazén a 1 krytý bazén. Soukromá pláže je vzdálena 350 m od moře.

Stravování

Hlavní restaurace má krytou (vnitřní, s kapacitou 350 lidí) a nekrytou část s terasou (kapacita 250 lidí), na pláži je pak soukromá restaurace, kde také platí all inclusive, takže občerstvení je zdarma. Bary naleznete v lobby, v restauraci, u bazénu, na pláži, na diskotéce a je zde také speciální vitamínový bar.

Internetové stránky hotelu   www-.clubsidecoasthotel.com.tr

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 874 termínů

Celkem 874 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000