crosssearch

Club Bella Sun

Turecko, Side

V blízkosti historických měst a památek se přímo u čistě modrého moře a zelených lesů rozkládá v oblasti Sorgun komplex hotelu Sueno Hotels Beach, který si Vás získá nejen svou polohou, ale i přátelským personálem a rozmanitými službami.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VZDÁLENOSTI

Letiště v Antalyi: 60 km

Centrum Antalye: 70 km
Manavgat: 5 km
Side: 2 km

POLOHA

V blízkosti historických měst a památek se přímo u čistě modrého moře a zelených lesů rozkládá v oblasti Sorgun komplex hotelu Sueno Hotels Beach, který si Vás získá nejen svou polohou, ale i přátelským personálem a rozmanitými službami. Tento hotel Vám nabídne spoustu aktivního vyžití a také odpočinku, například při tureckých lázních, které si jistě během pobytu nenechte ujít. Velikou předností tohoto hotelu je krásná písčitá pláž označená modrou vlajkou, kde je možno si zahrát například plážový volejbal nebo zkrátka jen relaxovat. Příjemnou procházkou podél pláže se můžete dostat až do antické části města Side a prohlédnout si Apollonův chrám či jiné památky, které se v tomto městě nacházejí.

POKOJE

V komplexu je pro hosty připraveno celkem 760 elegantních a vkusně zařízených pokojů, které jsou vybavené standardně klimatizací, koupelnou s vysoušečem vlasů, toaletou, televizorem, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem za zálohu.

VYBAVENÍ HOTELU

V rozlehlé moderní pětipatrové budově se nachází recepce, hlavní restaurace, kde je možno si dopřát mezinárodní i tureckou kuchyni, restaurace a la carte nabízející např. rybí, italské, mexické a turecké specialtiy, kterébyste měli ochutnat. V baru u bazénu, lobby baru, baru na pláži, wellness baru, vitamin baru a disco baru Vám budou připraveny nejrůznější alkoholické i nealkoholické nápoje či koktejly. V areálu hotelu můžete též nalézt obchody, kadeřnictví, prádelnu, fotografa či půjčovnu automobilů. Velice ochotný a usměvavý hotelový personál se jistě postará o Váš bezstarostný pobyt a bude Vám nápomocný po celou dobu Vaší dovolené. Hotel je též zařízený pro konání konferencí.

PLÁŽ

Soukromá, 300 m dlouhá písčitá pláž s ,,modrou vlajkou“, která je udělována nejčistším a skvěle udržovanýcm plážím, je přímo u hotelu. Na pláži Vám budou k dispozici sprchy, toalety, převlékací kabinky, slunečníky, lehátka, matrace a plážové osušky.

AKTIVITY

Z aktivit Vám hotel může nabídnout několik bazénů (krytý, venkovní, pro děti, bazén se skluzavkami), které mohou využívat jak dospělí hosté, tak i ti nejmenší. Mezi aktivity, které je možno dále v hotelovém areálu čerpat patří biliár, šipky, stolní tenis, squash, volejbal, plážový volejbal, basketbal, mini fotbal, aerobik, bowling, fitness centrum. Chvíle odpočinku Vám jistě zpříjemní turecké lázně, ve kterých je možno si dopřát nahřívání, masáže či peeling, sauna, solárium, jacuzzi. Další zábavu můžete nalézt v amfiteátru, kině, na diskotéce nebo při animacích, děti se mohou pobavit v dětském klubu. Animace jsou nedílnou součástí poskytovaných služeb a denní a večerní programy jsou pod vedením zkušených a proškolených animátorů a lektorů

SERVIS: ALL INCLUSIVE

Snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře podávané formou švédských stolů v hlavní restauraci hotelu, pozdní snídaně, odpolední občerstvení, gözleme (typické turecké placky s různými náplněmi : sýr, různé druhy masa, špenát) místní alkholické a nealkoholické nápoje, mezi místní alkoholické nápoje patří pivo, víno, vodka, gin a raki (tzv. lví mléko a typicky turecká anýzová pálenka), denní a večerní animační programy formou soutěží, her a show, tenis, nordic walking, některé hry na pláži a v bazénu, šipky, stolní tenis, volejbal, basketbal, mini fotbal, mini golf, vodní gymnastika, kurzy tance, fitness centrum, fotbal. Lehátka, slunečníky, matrace a plážové osušky

Internetové stránky hotelu: www.bellasunside.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000