crosssearch

Angora

Turecko, Side

blízkosti a přímo v centru městečka Side si můžete vybírat z nepřeberného množství restaurací, barů, obchůdků se suvenýry, butiků a marketů. standardní ubytování v příjemném prostředí. Doporučujeme párům i rodinám s dětmi.

Konečná cena za osobu od: 15 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel je situován cca 750 m od centra letoviska Side, kde můžete podnikat každovečerní procházky za zábavou, nákupy či poznáním.

Vybavení

hlavní recepce s možností sejfu, lobby bar, vnitřní i venkovní restaurace, bar s TV koutem, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (bezplatně) spolu s dětským brouzdalištěm.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, se sociálním zařízením (WC, sprchovací kout, fén), telefon, klimatizace, balkón.

Stravování

snídaně švédský stůl, možnost dokoupení večeře (výběr z menu).

Pláž

Pláž je vzdálená od hotelu 500 m, vyhrazená a udržovaná pláž pro hotelové hosty je vzdálená cca 1,5 km. Mezi hotelem a hotelovou pláží funguje velmi časté spojení speciálního hotelového minibusu ,,Shuttle service", využití svozu je bezplatné! pláž: hotelová pláž pouze pro hotelové hosty - vstup zdarma lehátka a slunečníky: pro hotelové hosty zdarma

Sport a zábava

v blízkosti a přímo v centru městečka Side si můžete vybírat z nepřeberného množství restaurací, barů, obchůdků se suvenýry, butiků a marketů.

Charakteristika

standardní ubytování v příjemném prostředí. Doporučujeme párům i rodinám s dětmi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000