crosssearch

Přímo na krásné hotelové písečné pláži. Město Side cca 9 km. Spojení minibusy (dolmus). V roce 2008 otevřený komfortní komplex patří do hotelového řetězce Alba. Celková ubytovací kapacita skýtá 260 pokojů, jež se nacházejí na 4 podlažích hlavní budovy. Přijímací hala, výtahy,...

Konečná cena za osobu od: 14 061 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Přímo na krásné hotelové písečné pláži. Město Side cca 9 km. Spojení minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu

V roce 2008 otevřený komfortní komplex patří do hotelového řetězce Alba. Celková ubytovací kapacita skýtá 260 pokojů, jež se nacházejí na 4 podlažích hlavní budovy. Přijímací hala, výtahy, restaurace, 2 a-la-carte restaurace, bary, společenská místnost s TV, kadeřnictví, obchody a krytý bazén. Venkovní areál nabízí komplex bazénů se samostatným bazénem pro děti. Vodní skluzavky (po hodinách). Lehátka, podložky, slunečníky a ručníky zdarma u bazénu i na pláži.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Komfortně zařízené. Individuální klimatizace, satelitní TV, telefon, minibar za poplatek, trezor k pro - najmutí, dlažba, fén, vana, sprcha, WC a balkon. Možnost rezervace pokojů s bočním výhledem na moře (1B/2B).

Pokoje superior (2C/3C): Prostornější, s přímým výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Rodinné pokoje (2D/3D): 1 prostornější místnost s palandami, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Rodinné pokoje (3E/4E): 2 ložnice s propojovacími dveřmi, 1 koupelna a 1 TV, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Rodinné suite (3F/4F): 2 ložnice s propojovacími dveřmi, 2 koupelny, 2 balkony, 2 TV a 2 vchody. Jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Zábava

Animační programy.

Sport

Za poplatek masáže, stolní fotbal, biliár, vodní sporty na pláži.

Děti

Miniklub (od 4 do 12 let, po hodinách), dětské hřiště, samostatný bazén se skluzavkami. Dětská židlička v restauraci, dětská postýlka zdarma na poptávku. Herna a hlídání dětí (za poplatek).

Stravování Ultra all inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně (v lobby baru). Pozdní snídaně. Minibar denně doplňován nealkoholickými nápoji. Snacky, odpoledne zmrzlina, káva, čaj a koláče. Večeře také v 1 ze 2 a-la-carte restaurací (thajská a karibská) 1x týdně po předchozí rezervaci. Půlnoční snack. Turecké lázně, parní lázně, sauna. Sport dle počasí: fitness, stolní tenis, plážový volejbal, vodní gymnastika a aerobic. 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 13752 termínů

Celkem 13752 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000