crosssearch

Orka Sunlife Resort

Turecko, Ölüdeniz

Moderní hotel s překrásným výhledem na pláž a záliv Ölüdeniz. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Oficiální kategorie hotelu je 4*+, ale služby odpovídají 5* hotelu. Resort je postavený na kopci nad letoviskem Ölüdeniz, na pláž v tzv. Modré laguně je to 2,5 km, do centra...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní hotel s překrásným výhledem na pláž a záliv Ölüdeniz. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Oficiální kategorie hotelu je 4*+, ale služby odpovídají 5* hotelu.

Poloha

resort je postavený na kopci nad letoviskem Ölüdeniz, na pláž v tzv. Modré laguně je to 2,5 km, do centra městečka také cca 2,5 km. Doprava na písečnou pláž s pozvolným vstupem do vody a "klidnou vodou" je několikrát denně zajišťována zdarma hotelovým busem (cca každých 15 minut) - na pláž Nicolas Beach. Pro klienty, kteří dávají přednost vlnám, doporučujeme pláž v centru městečka Ölüdeniz.

Vybavení

velká vstupní hala s recepcí, hlavní bufetová restaurace, 2 a la carte restaurace, 3 bary, venkovní velký bazén s lehátky a slunečníky, bazén s 5 tobogány, vnitřní bazén, plážové osušky, turecké lázně a sauna, fitness, stolní tenis, volejbal, squash, sauna, turecké lázně, WiFi, spa, denní a noční animační programy, shuttle bus na pláž. Na privátní hotelové pláži Nicolas Beach k dispozici lehátka a slunečníky, konferenční místnosti.

Služby za poplatek

procedury a masáže ve spa, čerstvé džusy, importované alkoholické nápoje, a la carte restaurace, vodní sporty na plázi.

Pro děti

miniklub, dětské hřiště, dětský bazén, programy pro děti.

Ubytování

hotelové pokoje jsou umístěny ve 4 budovách. Do jednotlivých budov přístup po chodníku nebo venkovním výtahem/lanovkou. Pokoje mají výhled do zahrady nebo směrem na jinou budovu, za příplatek pokoje směrem k moři. Klimatizace, koupelna, WC, telefon, SAT/TV, WiFi, balkon, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, DVD přehrávač.

Stravování

Snídaně: bufetové
ultra all inclusive
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive

ultra all inclusive: plná penze formou bufetu: snídaně 07,30-10,00 hod., pozdní snídaně 10,00-11,00 hod., oběd 13,00-14,30 hod., občerstvení, snacky 12,00-17,00 hod., zmrzlina 15,00-17,00 hod., odpolední káva, čaj, zákusky 17,00-18,00 hod., večeře 19,00-21,30 hod., noční snack 23,00-00,00 hod., nápoje k jídlu nebo na barech dle otevírací doby po celých 24 hodin (lobby bar 24 hodin denně), nealko a mistní alkoholické nápoje, pivo, víno, voda, animační programy, večerní programy, plážové osušky, minibar s nealko a pivem po příjezdu, doplňovaný vodou každý den. Restaurace a la carte - poplatek za osobu 12 eur. Shuttle bus na pláž.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000