crosssearch

Marti Resort De Luxe

Turecko, Marmaris

Luxusní prázdninová vesnička, která svojí architekturou připomíná palác z pohádek tisíce a jedné noci, byla vybudována v okouzlujícím prostředí překrásné Marmarské zátoky a pod svahy okolního piniového háje. Kolem břehu se vine dlážděná promenáda spojující Icmeler s Marmarisem.

Konečná cena za osobu od: 21 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nádherný hotel s fantastickou polohou doporučujeme nejnáročnějším z vás. Je ideálním místem pro relaxaci v luxusním a romantickém prostředí se službami na vysoké úrovni.

Pláž: Přímo u oblázkové pláže

Typ stravy: Polopenze, ultra all inclusive za příplatek

Poloha: Luxusní prázdninová vesnička, která svojí architekturou připomíná palác z pohádek tisíce a jedné noci, byla vybudována v okouzlujícím prostředí překrásné Marmarské zátoky a pod svahy okolního piniového háje. Kolem břehu se vine dlážděná promenáda spojující Icmeler s Marmarisem. Nejčistší pláž Icmeleru, u které se hotel nachází, byla oceněna Modrou vlajkou. Marmaris je vzdálen 8 km, letiště v Dalamanu 100 km.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace s venkovní terasou, a´la carte restaurace, vyhlášená italská restaurace La Grotta, Kappadokia restaurace s grilovanými a mořskými specialitami, bar, bar u bazénu, snack bar na pláži, Casanova bar v zahradě, butique, obchody, kadeřnictví, pronájem automobilů, stolní tenis, šipky, krytý vyhřívaný bazén, 2 venkovní bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži, osušky a matrace k bazénům a na pláž, animační programy, konferenční centrum, fitness, stolní tenis, tenis, sauna, plážový volejbal, šipky, basketbal, volejbal, aerobik, strečink.

Služby za poplatek: Minibar, večerní osvětlení tenisového kurtu, vybavení a lekce tenisu, kulečník, internet, prádelna, hlídání dětí, lékař, procedury ve wellness centru, solárium, masáže, vodní sporty, jachting, potápění, videohry, konzumace v a´la carte restauracích.

Ubytování: 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti, centrální klimatizace, SAT/TV, telefon, hudební kanál, trezor, balkon nebo terasa, sociální zařízení, telefon v koupelně, vysoušeč vlasů.

All inclusive: Ultra all inclusive: snídaně, pozdní snídaně oběd a večeře formou bufetu, místní a vybrané zahraniční alkoholické a nealkoholické nápoje, minibar doplňován vodou, a´la carte restaurace, občerstvení během dne, zmrzlina, bar u bazénu a na pláži.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000