crosssearch

Marmaris Park

Turecko, Marmaris

Hotel je obklopen přímo panenskou přírodou - piniovými háji z jedná strany a tyrkysovými vodami Egejského moře ze strany druhé. Klid a pohoda v nádherném prostředí je zde zaručena, jakožto skvělé služby na vysoké úrovni. Letovisko: Icmeler Od pláže: přímo u oblázkové...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je obklopen přímo panenskou přírodou - piniovými háji z jedná strany a tyrkysovými vodami Egejského moře ze strany druhé. Klid a pohoda v nádherném prostředí je zde zaručena, jakožto skvělé služby na vysoké úrovni.

Letovisko: Icmeler

Od pláže: přímo u oblázkové pláže, betonová plata, mola

Snídaně: bufetové

Obědy: bufetové

Večeře: bufetové

Poloha: prázdninová vesnička Marmaris Park je situována uprostřed piniového háje asi 2 km od Icmeleru, přímo u překrásné marmarské zátoky. Do rušnějšího letoviska Marmaris, vzdáleného 7 km, se dostanete pohodlně taxislužbou (cca 15 EUR), případně dolmusem (cca 1 EUR).

Vybavení: hlavní budova a 16 bungalovů, recepce, restaurace, společenská místnost, konferenční místnost, bar Panorama, bar u bazénu, bar na pláži, minimarket, TV místnost, rozlehlá zahrada, amfiteátr, knihovna, diskotéka, kadeřnictví, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, dětský bazén, vyhřívaný vnitřní bazén (informace o provozu v hotelu), fitness centrum, tenis, stolní tenis, volejbal, aerobik, šipky, ranní gymnastika, 6× týdně animační program (vodní míčové hry, kabaret, show, folklorní tance apod.).

Služby za poplatek: trezor na pokoji (cca 1, 50 EUR/den), internetová kavárna, hlídání dětí, doktor, kulečník, sauna, masáže, turecká lázeň, půjčovna kol, vodní sporty na pláži, potápění, půjčovna aut, fotoshop, dovozové alkoholické nápoje.

Ubytování: pokoje v hlavní budově, v nové budově i v bungalovech mají shodné vybavení. 2lůžk. pokoj s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, individuální klimatizace, TV, telefon, fén, lednička, trezor za poplatek, sociální zařízení s WC a vanou/sprchou, balkon nebo terasa.

Pro děti: dětský bazén, dětské hřiště.

All inclusive: snídaně 07.00–10.00 hod., pozdní snídaně 10.00–10.30 hod., obědy 12.30–14.00 hod. a večeře 19.00–21.00 hod. formou bohatého bufetu, odpolední snack 12.00–16.00 hod., káva nebo čaj a zákusek 16.00–17.00 hod., půlnoční polévka 23.30–00.30 hod., neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů do 24.00 hod., animační programy (show, kabaret, skeče, národní tance apod.), tenis, aerobic, šipky, volejbal, stolní tenis, ranní gymnastika, vodní aerobik.

Internetové stránky hotelu : www.marmarispark.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000