crosssearch

Maris Beach

Turecko, Marmaris

Hotel s bezvadnou polohou přímo u dlouhé pláže je situovaný v malebné marmarské zátoce a přímo u plážové promenády oblíbeného turistického letoviska Marmaris s rušným večerním životem a spoustou obchůdků, barů a restaurací. Doporučujeme těm z vás, kdo chcete být v centru dění....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s bezvadnou polohou přímo u dlouhé pláže je situovaný v malebné marmarské zátoce a přímo u plážové promenády oblíbeného turistického letoviska Marmaris s rušným večerním životem a spoustou obchůdků, barů a restaurací. Doporučujeme těm z vás, kdo chcete být v centru dění.

Letovisko: Marmaris

Od pláže: písčito-oblázková pláž přes promenádu, cca 20 m

Snídaně: bufetové

Večeře: bufetové

Poloha: kvalitní městský hotel je vzdálen asi 2 km od historického centra města a leží přímo u plážové promenády, vinoucí se podél pobřeží Marmarisu (spousta barů, restaurací a obchůdků v okolí hotelu). 95 km od letiště v Dalamanu.

Vybavení: recepce, vnitřní a venkovní restaurace, malý venkovní bazén, dětský bazén, snack bar, amarický bar, soukromá pláž, lobby, lobby bar, konferenční místnost, výtah, terasa, prádelna, internet na recepci, lehátka u bazénu.

Služby za poplatek: trezor a minibar na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži.

Ubytování: moderní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, minibar a trezor (za poplatek), klimatizace, fén, telefon, hudební kanál, TV, balkon, sprcha, požární alarm. Většina pokojů s výhledem na moře.

Pro děti: dětský bazén.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000