crosssearch

Luxusní hotel, ve vzdálenosti přibližně 2 km od centra Marmarisu a 90 km od letiště v Dalamanu, se nachází v krásné rozlehlé zahradě, přímo u pláže. K vkusnému vybavení všech pokojů s příslušenstvím patří SAT-TV, minibar, telefon, trezor, centrální klimatizace, koupelna s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Luxusní hotel, ve vzdálenosti přibližně 2 km od centra Marmarisu a 90 km od letiště v Dalamanu, se nachází v krásné rozlehlé zahradě, přímo u pláže.

Vybavení holelu

Prostorná hala s recepcí, 6 výtahů, restaurace s venkovní částí, cukrárna, restaurace s obsluhou, 3 bary, kadeřnictví, krytý bazén, konferenční sál, internetový koutek, ­obchody, noční klub, velký venkovní bazén, dětský bazén, vodní skluzavka, která vede z venkovního bazénu do vnitřního a dětské hřiště.

Pokoje

K vkusnému vybavení všech pokojů s příslušenstvím patří SAT-TV, minibar, telefon, trezor, centrální klimatizace, koupelna s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem a balkon s výhledem na moře, zahradu nebo okolí.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídani a ­večeři formou bufetu.

Sport a zábava

Aerobik, animační programy, diskotéka, jacuzzi, noční show, posilovna, sauna, stolní tenis, šipky, tenis, turecké lázně, vodní gymnastika, živá hudba.

Pláž

Krásná rozlehlá hotelová pláž je převážně písčitá, při vstupu do moře s drobnými kamínky. Slunečníky s lehátky i plážové ručníky jsou hotelem poskytovány zdarma, připlácí se jen za ­matrace na lehátka.

Za poplatek

biliár, ­vodní sporty na pláži

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000