crosssearch

IC Green Palace

Turecko, Lara (zobrazit na mapě) mapa

Hotelový komplex IC Green Palace s překrásnou zahradou s jezírky a bazény se nachází přímo na soukromé písečné pláži. Od centra Antalye je vzdálen 25 km a přibližně 15 km od letiště. V roce 2003 otevřený velmi luxusní hotel patřící do sítě hotelového řetězce International...

Konečná cena za osobu od: 21 142 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotelový komplex s překrásnou zahradou s jezírky a bazény se nachází přímo na soukromé písečné pláži. Od centra Antalye je vzdálen 25 km a přibližně 15 km od letiště.

Naše mínění

V roce 2003 otevřený velmi luxusní hotel patřící do sítě hotelového řetězce International Comfort, zaručující služby nejvyšší kvality, je vhodný pro náročné klienty. Doporučujeme rodinám s dětmi, ale také klientům vyhledávajícím klid, kteří ocení velkou vzrostlou zahradu.

Vybavení hotelu

Hlavní hotelová budova a zahradní vily jsou zasazeny ve více než 90 000 m2 velké vzrostlé zahrady. K dispozici je vstupní hala s recepcí a směnárnou, množství restaurací (např. mexická, japonská, čínská, italská, turecká, rybí aj.), barů (lobby, Sunset snack bar, u bazénu, na pláži, vitamin bar a Cigar Lounge), kavárna, 6 bazénů (jeden vnitřní), skluzavky, lehátka, slunečníky, podložky a osušky zdarma, centrum zdraví (sauna, turecké lázně, whirlpool, fitness aj.). V hotelu se dále nachází lékař, kadeřník, beauty centrum, fotograf, několik obchodů, konferenční centrum aj.

Pláž

Dlouhá pláž s hrubým pískem přímo u hotelu, možnost využít také mola. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou na pláži zdarma. Bar na pláži.

Sportovní nabídka

Zdarma squash, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, fitness, aerobik. Za poplatek různé vodní sporty, biliár.

Zábava

Amfiteátr pro denní i večerní animační programy a diskotéka v hotelu. Sauna, turecké lázně. Za poplatek masáže, peeling v tureckých lázních, beauty salon.

Pro děti

Dětský bazén, vodní skluzavky, dětský klub.

Program All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu – pozdní snídaně – odpolední snack + tradiční turecký snack – odpolední káva, čaj a zákusek, zmrzlina – restaurace ŕ la carte (možnost navštívit každou restauraci jednou za pobyt, doporučujeme rezervaci), láhev vína v těchto restauracích – nealkoholické nápoje a pivo v minibaru (denně doplňováno) – místní i mezinárodní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje po celý den (vyjma vybraných koňaků, whisky a vín)

Platební karty

VISA, Maestro, EC/MC.

Internetové stránky hotelu :  www.ichotels.com.tr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 153 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000