crosssearch

Hotel Club Sera je situován přímo na pláži a nachází se 12 km od centra Antalye a 9 km od letiště v Antalyi. Vnitřní restaurace, venkovní restaurace, Olympská restaurace, rybí restaurace, plážový a bazénový bar, venkovní bary s živou hudbou, slunečníky na pláži, dětský koutek,...

Konečná cena za osobu od: 14 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je situován přímo na pláži a nachází se 12 km od centra Antalye a 9 km od letiště v Antalyi

Vybavení hotelu

Vnitřní restaurace, venkovní restaurace, Olympská restaurace, rybí restaurace, plážový a bazénový bar, venkovní bary s živou hudbou, slunečníky na pláži, dětský koutek, sauna, turecké lázně, masáže, billiard, půjčovna aut a kol, lékař a kadeřník. Tenis a stolní tenis, fitness centrum.

Vybavení pokoje

Hotel o celkové rozloze 40.000 m2 má kapacitu 218 standardních pokojů, 4 rodinné pokoje, 11 suit a 10 bungalovů; všechny pokoje mají klimatizaci, telefon, TV se satelitem, rádio, trezor, minibar, balkón, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, 24 hodinový pokojový servis.

Pláž & plážový servis

Přímo na krásné pláži.

Sport & Fitness

Sauna, turecké lázně, masáže, billiard, půjčovna aut a kol, basketbal, volejbal, tenis a stolní tenis, fitness centrum, vodní sporty. Zábava: živá hudba, diskotéka nebo show každý večer, animace během dne i večer.

Stravování

ALL INCLUSIVE:snídaně, pozdní snídaně, oběd, občerstvení, odpolední káva a sušenky, večeře formou bufetu, barbecue restaurace, občerstvení na pláži, noční občerstvení 24.00–07.00 hod., neomezená konzumace místních alkoholických i nealkoholických nápojů, voda v minibaru, tenis, squash, stolní tenis, plážový volejbal, biliár, bocca, minifotbal, fitness, aerobik, vodní gymnastika, canoe, šlapadla, turecká lázeň, sauna, autobus na pláž, plážové osušky (vratná kauce 10 EUR), animace, živá muzika 1× týdně, miniklub, dětské animace, junior klub, zmrzlina 3× týdně.

Pro děti

Miniklub pro děti 4 – 12 let, juniorklub pro děti 12 – 16 let, minidisco, 3 bazény, dětské hřiště u hotelu i na pláži.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 338 termínů

Celkem 338 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000