crosssearch

Richmond Ephesus

Turecko, Kusadasi

Hotel s klidnější atmosférou a velkou zahradou přímo u široké písečné pláže. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme výlety na Slavičí horu a Efes, které patří k nezapomenutelným zážitkům.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s klidnější atmosférou a velkou zahradou přímo u široké písečné pláže. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme výlety na Slavičí horu a Efes, které patří k nezapomenutelným zážitkům.

Poloha:

hotel se nachází v klidné oblasti, přímo u krásné, široké, písečné pláže. Do centra města Kusadasi 12 km, doprava místními dolmuši nebo taxi. Od známé historické památky Efes jen 6 km.

Vybavení:

rekonstruovaná hotelová hala s recepcí, hlavní restaurace s venkovní terasou, restaurace a la carte (za poplatek), bar v lobby, bar u bazénu, snack bar, disko, venkovní bazén, bazén se skluzavkami, dětský bazén, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, plážové osušky (nutná záloha), TV místnost, turecké lázně, sauna, aerobik, plážový volejbal, šipky, fitness, tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, minigolf, WiFi v prostorách recepce a lobby, animační programy. Oficiální kategorie hotelu 5*.

Služby za poplatek:

masáže a procedury ve SPA, restaurace a la carte, osvětlení tenisových kurtů, internetová kavárna, vodní sporty na pláži, vířivka.

Pro děti:

dětské kluby, dětský bazén, hřiště, skluzavky, minidisko, herna, dětský bufet v restauraci.

Ubytování:

ubytování v hlavní budově nebo vedlejších nízkých budovách (klubové pokoje - základní cena). Klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), minibar doplněný denně vodou a 2 nealko nápoji, telefon, balkon. Pokoje v hlavní budově za příplatek, rodinné pokoje v hlavní budově bez balkonu.

Stravování:

all inclusive

All inclusive:

plná penze formou bufetu, snídaně 07.00-10.00 hod, pozdní snídaně 10.00-10.30 hod., oběd 12.30-14.30 hod., snack 12.00-17.00 hod., odpolední káva, čaj, zákusky 17.00-18.00 hod., večeře 19.30-21.30 hod., pozdní občerstvení 00-00-01.00 hod., neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů od 10.00-24.00 hod.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000