crosssearch

Majesty Club Kustur

Turecko, Kusadasi (zobrazit na mapě) mapa

Velmi oblíbený prázdninový komplex, obklopený velkou zahradou. Hotel má širokou nabídku služeb, aktivit a animačních programů, je vhodný především pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi oblíbený prázdninový komplex, obklopený velkou zahradou. Hotel má širokou nabídku služeb, aktivit a animačních programů, je vhodný především pro rodiny s dětmi.

Poloha:

resort je oddělen od soukromé písečné pláže pouze místní silnicí, vstup na pláž podchodem. Od centra Kusadasi 3 km, doprava do centra místními dolmuši nebo taxi. Malé nákupní centrum vedle hotelu, dále pak široké nákupní možnosti v centru Kusadasi.

Vybavení:

celý komplex je umístěn ve velké zahradě v max. 2patrových budovách, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 5 restaurací a la carte (za poplatek - turecká, rybí, orientální, mexická), snack bar, 3 bary, WiFi na recepci zdarma, jinak v areálu hotelu za poplatek, minimarket, 3 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, plážové osušky, bazén se skluzavkami, turecké lázně, sauna, fitness, plážový volejbal, tenisový kurt, šipky, minigolf, stolní tenis, šlapadla.

Služby za poplatek:

a la carte restaurace, trezor v pokoji, masáže, motorové vodní sporty.

Pro děti:

dětské hřiště, dětský bazén, skluzavky, miniklub.

Ubytování:

základní typ pokoje promo, za příplatek standardní nebo superior, které jsou prostornější a nověji zařízené. Všechny pokoje s klimatizací, koupelna, WC, SAT/TV, telefon, minibar (denně doplněný vodou), vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, trezor (za poplatek). Rodinné pokoje na vyžádání.

Stravování:

ultra all inclusive

All inclusive:

plná penze formou bufetu, pozdní snídaně, během dne občerstvení formou snacku, odpolední zákusky, káva a čaj, půlnoční občerstvení, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů od 09.00-24.00 hod.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000