crosssearch

Amara Sealight

Turecko, Kusadasi

Zcela nový luxusní hotel postavený v moderním stylu, velkolepá vstupní hala, výborné služby a především kuchyně nadchnou každého návštěvníka. Hotel je vhodný spíše pro páry.

Konečná cena za osobu od: 13 842 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zcela nový luxusní hotel postavený v moderním stylu, velkolepá vstupní hala, výborné služby a především kuchyně nadchnou každého návštěvníka. Hotel je vhodný spíše pro páry.

Poloha:

hotel přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, na okraji letoviska Kusadasi. Do centra s řadou obchodů, restaurací, promenádou 6 km.

Vybavení:

hotel nově otevřený v červnu 2015, 9patrová moderní budova s prostornou halou, recepce, internetový koutek, hlavní restaurace, 8 restaurací a la carte, patisserie, bary, diskotéka, TV místnost, obchody, hlavní bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén se skluzavkou, plážové osušky, snack bar u bazénu, lehátka a slunečníky na pláži, tenisový krut, gymnastika, jóga, stolní tenis, step aerobik, zumba, šipky, sauna, turecké lázně, SPA, fitness, animační a zábavní programy.

Služby za poplatek:

masáže, kulečník, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

dětský bazén, miniklub, dětský bufet v restauraci.

Ubytování:

moderně zařízené, prostorné pokoje, klimatizace, koupelna, SAT/TV, vysoušeč vlasů, telefon, minibar doplněný denně vodou, nealkoholickými nápoji, pivem, trezor, balkon, WiFi, konvice na kávu a čaj.

Stravování:

ultra all inclusive

All inclusive:

ultra all inclusive: plná penze formou bufetu v hlavní hotelové restauraci, občerstvení formou snacku během dne, odpolední káva, čaj a zákusky, zmrzlina ve vyhrazenou dobu, 1x za pobyt návštěva restaurace a la carte - nutná rezervace předem, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby i některé importované nápoje.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 123 termínů

Celkem 123 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000