crosssearch

Majesty Club Palm Beach

Turecko, Kizilagac (zobrazit na mapě) mapa

Tento hotelový komplex klubového typu se rozprostírá na ploše 183 000 m2,18 km od města Side, 12 km od města Manavgat a zhruba 75 km od letiště v Antalyi. Leží přímo u nádherné pláže a v zahradě plné zeleně. Komplex se skládá z hlavní budovy a několika menších klubových...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento hotelový komplex klubového typu se rozprostírá na ploše 183 000 m2,18 km od města Side, 12 km od města Manavgat a zhruba 75 km od letiště v Antalyi. Leží přímo u nádherné pláže a v zahradě plné zeleně. Komplex se skládá z hlavní budovy a několika menších klubových apartmánů. Hotel je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi, ve kterých tento komplex zanechá silné vzpomínky a zážitky.

Vybavení hotelu

Klub je velice komfortně vybaven jak pro odpočinek, tak pro sportovní aktivity na souši i ve vodě. Nachází se zde recepce v hotelovém lobby, kde Vám jistě velice ochotně pomohou s bezproblémovým ubytováním. V případě jakýchkoliv požadavků Vám budou jistě kdykoliv k dispozici. K dispozici je hlavní restaurace, která má jak vnitřní, tak venkovní prostory pro vychutnávání tureckých specialit. V závislosti na sezoně a po předchozí rezervaci jsou Vám k dispozici 4 a la carte restaurace, kde jistě ochutnejte světové kuchyně, jako je Anatólská, Latinskoamerická, Asijská či rybí. Několik barů Vás naláká na místní i dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje. Za ochutnání jistě stojí turecká pálenka ,,raki“, která po smíchání s vodou vytvoří mléčně bílou tekutinu anýzové chuti. V lobby hotelu se nachází wireless připojení k internetu, dále je zde několik obchůdků, kadeřník, půjčovna automobilů, prádelna a také jsou zde místnosti pro pořádání konferencí.

Pokoje

Celkově komplex Majesty Palm Beach 5***** disponuje 586 pokoji, které jsou krásně prosvětlené a elegantně vybavené pro chvíle odpočinku. Poslouží Vám centrální klimatizace, koupelna s toaletou a vysoušečem vlasů, satelitní televize s hudebním kanálem a minibar.

Pláž

Pláž je písečno oblázková a je součástí komplexu. Vstup do moře je oblázkový. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou volně k dispozici.

Aktivity

V rozlehlém areálu se nachází 3 bazény se dvěma skluzavkami, 2 dětské bazény a Amfiteátr. Každý si jistě vybere ze široké škály sportů a animací. V komplexu se nachází 6 tenisových kurtů, basketbal, plážový volejbal, plážový fotbal, stolní tenis, fitnessgym, sauna, lukostřelba, šipky, boccia, mini fotbal, frizbee, cvičení Pilatek, Aerobic, Step- aerobic. Nově v areálu je ranní běhání, plavání pod hvězdami, procházení pod hvězdami. Součástí jsou Turecké lázně, po jejíchž procedurách se budete cítit jako znovuzrození. Navštívit můžete i saunu,masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru či peeling. Animací, které pro Vás připravil hotelový tým, se jistě zúčastní hosté všech věkových kategorií. Plážové a pěnové party během večera a živá hudba Vás jistě pobaví. Na pláži si můžete vyzkoušet některý z vodních sportů.

Program All Inclusive

V restauraci Aspendos se podává snídaně formou švédských stolů, naleznete zde také speciální část s tureckou kuchyní, pozdní snídaně, snídaně a´la carte, obědy a večeře jsou opět formou švédských stolů v restauraci Aspendos (v nabídce je dietní kuchyně a jídla pro děti), občerstvení je zajištěno v podobě občerstvení na pláži, speciálních tureckých placek gözleme (plněné sýrem, špenátem nebo masem a podávané v nomádském stanu), sezamového pečiva (simit), sendvičů, zákusků, po předchozí rezervaci můžete navštívit restaurace a´la carte, nealkoholické a alkoholické místní nápoje, minibar naplněn pouze při příjezdu. Z aktivit servis zahrnuje tenisové kurty, kino, disko, nordic walking, basketbal, plážový volejbal, plážový fotbal, stolní tenis, šipky, boccia, mini fotbal, mini golf, frisbee, pilates, aerobik, step aerobik, plavání pod hvězdami, ranní běh, turecké lázně, sauna, plážové party, živá muzika a animace.

Internetové stránky hotelu: www.majesty.com.tr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000