crosssearch

Lyra Resort luxusní hotel Je situován přímo v centru letoviska Kizilagac u dlouhé písečné pláže. Při vstupu do moře se vyskytují oblázky. Je skvělým typem na dovolenou pro ty, kteří touží po odpočinku a relaxaci. Vzdálenost od města Side je cca 16 km a od letiště v Antalyi 80 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nový luxusní hotel Lyra Resort

Je situován přímo v centru letoviska Kizilagac u dlouhé písečné pláže. Při vstupu do moře se vyskytují oblázky. Je skvělým typem na dovolenou pro ty, kteří touží po odpočinku a relaxaci. Vzdálenost od města Side je cca 16 km a od letiště v Antalyi 80 km.

Vybavení hotelu

Hotel je vybaven recepcí, vnitřní a venkovní restaurací, dětskou restaurací, šesti bary lobby barem, disco barem, pool barem, beach barem, club pool barem, vitamin barem a dále třemi restauracemi ŕ la carte (Kebab, Lyra, Italyan). V areálu hotelu se nachází venkovní a vnitřní bazén s oddělenou dětskou částí, hotelový vodní park s několika tobogány, dětské hřiště, fitness klub, tenisový kurt, horolezecká stěna, TV a video místnosti, kino, sauna, turecké koupele, parní lázeň, kadeřnictví, prádelna, zdravotní středisko a nákupní galerie. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži včetně zapůjčení osušek (zdarma).

Ubytování

Naši klienti budou ubytováni v hlavní budově, v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky pro osobu nad 13 let nebo dvou přístýlek pro děti do 13 let. Pokoje jsou vybavené vlastním WC, vanou, fénem, centrální klimatizací, SAT/TV s hudebními kanály, trezorem (za poplatek), minibarem (náplň za poplatek), telefonem a balkonem (většina směrem na moře, pokoje rozděluje recepce).

Stravování All inclusive

Hlavní restaurace snídaně (7.00 10.00), pozdní snídaně (10.00 10.30), oběd (12.30 14.00), večeře (19.00 21.00), pozdní večeře (23.00 24.00) formou bufetu. Dětská restaurace večeře (18.00 20.00) formou bufetu. Možnost jedenkrát za pobyt večeře v ŕ la carte restauraci (nutno objednat dva dny předem). Nealkoholické a místní alkoholické nápoje v ceně (9.00 24.00) v restauraci, dále potom dle otevíracích dob v barech, v disco baru (24.00 2.00).

Sport a zábava

Tenisový kurt (zapůjčení tenisových raket a osvětlení kurtu za poplatek), stolní tenis, basketbal, volejbal, šipky, aerobic, minigolf, dětský vláček, vodní gymnastika, vodní pólo, fitness, turecké lázně, sauna, parní lázeň (vše zdarma). V hotelu je mezinárodní animační tým, který zabezpečuje denní a noční aktivity v miniklubu 412 let (10.0012.30). Na pláži se nachází středisko vodních sportů (10.0018.00), které je nadstandardně vybavené (za poplatek). V blízkosti je také rozsáhlý tenisový klub s více než padesáti antukovými kurty a aquapark.

Internetové stránky hotelu  www.lyragrouphotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000