crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Club Ali Bey Side

Turecko, Kizilagac (zobrazit na mapě) mapa

Rozhodně doporučujeme vyznavačům aktivní dovolené. Díky bezkonkurenční nabídce 56ti tenisových kurtů a skvělému aquaparku je právě tento hotel ideálním místem, kde se určitě nebudete nudit. Vynikající volba pro rodinnou dovolenou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rozhodně doporučujeme vyznavačům aktivní dovolené. Díky bezkonkurenční nabídce 56ti tenisových kurtů a skvělému aquaparku je právě tento hotel ideálním místem, kde se určitě nebudete nudit. Vynikající volba pro rodinnou dovolenou.

Poloha hotelu

velice prostorný a pěkně architektonicky řešený komplex menších 2patrových budov postavených v typicky tureckém architektonickém stylu je vystavěn na celkové ploše 18000 m. Jednotlivé budovy jsou umístěny v nádherné zahradě plné palem a osvěžujících fontán. 75 km od letiště v Antalyi, 12 km od centra města Manavgat, 17 km od oblíbeného letoviska Side a 60 km od letoviska Alanye.

Vybavení hotelu

recepce, hlavní a plážová restaurace (pozdní snídaně a večeře), 7 barů, konferenční místnost, animační divadlo, kadeřník, obchodní centrum (zlatnictví, mini market, obchody se suvenýry, s oblečením, s kůží a s koberci), 2 velké bazény, 2 dětské bazény, relaxační bazén (od 16ti let), slunečníky a lehátka u bazénů i na pláži, plážové ručníky, turecká lázeň, sauna, animační programy, dětský klub, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, vodní pólo, step aerobic, vodní gymnastika, jogging, lukostřelba, šipky, boccia. Aquapark na ploše 17000 m s 5 velkými bazény a 8 skluzavkami pro dospělé (mezi nimi kamikaze, rafting, černá díra, 2 twistery a další), 3 dětskými bazény (pirátská loď, různé figurky chobotnic, hadů nebo želv) s 10 skluzavkami, písečný bazén pro batolata, vířivka a vodní masáže. Obchody s tenisovým zbožím, opravna tenisového vybavení a půjčovna. Wellness a lázeňské centrum. Denní a večerní animační a zábavní programy, o které se stará tým 70 profesionálních animátorů.

Služby za poplatek

internetová kavárna, masáže, prádelna, lékař, objednávky a´la carte v panoramatické otáčivé restauraci, dovozové nápoje, čerstvý džus, hlídání dětí, kulečník, počítačové hry, motorizované vodní sporty, fotbalový stadion (70×90m). 56 antukových tenisových kurtů, 1 centrální a 4 dětské kurty, lekce tenisu, tréninková zeď. O výuku se stará profesionální německá tenisová škola PCT. Vybrané procedury ve wellness a lázeňském centru.

Ubytování

ubytování v 2patrových budovách umístěných v překrásné a klidné zahradě komplexu. ţ2lůžkové klubové pokojeţ s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, SAT/TV, telefon, individuální klimatizace, hudební kanál, trezor, minibar (pouze nealko), dlažba, sociální zařízení, fén, balkon. ţRodinné pokojeţ jsou k dispozici na vyžádání. Jedná se o 2 propojené pokoje klubové pokoje s možností až dvou přistýlek, vybavení je shodné (podmínkou jsou 3 plně platící osoby).

Pro děti

fantazie dětí nezná hranic a v tomto komplexu ji mohou rozvíjet do nekonečna. Jedinečný dětský ráj se skluzavkami a dětskými hřišti, dětský klub pro děti 4–12 let a teenager club 13–17 let (červenec–srpen), animační programy, lunapark s vláčkem a jezdícími autíčky a 4 tenisové kurty pro všechny dětské věkové kategorie čekají právě na vaše ratolesti.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, snack v baru u bazénu a v aquaparku v odpoledních hodinách, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, nealkoholické nápoje v minibaru, osušky k bazénu i na pláž, aquapark, vybrané sportovní aktivity (step aerobik, vodní gymnastika, šipky, lukostřelba), fitness, sauna, turecká lázeň, animační programy.

Internetové stránky hotelu  www.alibey.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000