crosssearch

Příjemně zařízený hotel Sümela Garden 4**** je umístěn u písčité pláže s oblázky, v zahradě plné zeleně a květin, v jehož pozadí se rozprostírá úchvatné pohoří Taurus. Sümela Garden 4**** se nachází v letovisku Beldibi 3, což je 15 km od centra Kemeru, 30 km od centra Antalye...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vzdálenosti

Letiště v Antalyi: 45 km
Centrum Antalye: 30 km
Kemer: 15 km

Poloha hotelu

Příjemně zařízený hotel Sümela Garden 4**** je umístěn u písčité pláže s oblázky, v zahradě plné zeleně a květin, v jehož pozadí se rozprostírá úchvatné pohoří Taurus. Sümela Garden 4**** se nachází v letovisku Beldibi 3, což je 15 km od centra Kemeru, 30 km od centra Antalye a 45 km od letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu

Ve vstupní hale hotelu se nachází recepce, kde je možnost pronajmutí trezoru (za poplatek), dále je hotel vybaven hlavní restaurací, ve které Vám bude servírována mezinárodní kuchyně a která má kapacitu míst pro 350 osob. V hotelu se též nachází snack bar, bar u bazénu a obchůdek.

Pokoje

Hotel má pro své hosty připraveno celkem 133 klimatizovaných a stylových pokojů, které jsou standardně vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, toaletou, televizorem, minibarem (za poplatek) a telefonem s přímou volbou. Předností tohoto hotelu je, že 98% pokojů má balkon.

Aktivity

V hotelové zahradě je k dispozici bazén, který má i oddělenou část pro děti, dále můžete navštívit turecké lázně a dopřát si procedury, které jsou pro ně typické, jako nahřívání, masáž a peeling, saunu a jacuzzi. Je zde možnost zahrát si biliár, stolní tenis, šipky, vodní hry v bazénu a pobavit se na discu. Pro děti je připraveno mini disco. Během dne je pro hotelové hosty připraven animační program se soutěžemi a hrami.

Pláž

Soukromá písčitá pláž s oblázky, která je přímo u hotelu, je dlouhá 60 m. K dispozici Vám zde budou slunečníky a lehátka s matracemi. Plážové osušky jsou za poplatek.

All Inclusive

Snídaně, odpolední občerstvení, oběd, večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00), animace, vstup na disco a do tureckých lázní

Internetové stránky hotelu: www.hotelsumelagarden.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000