crosssearch

Tento velice příjemný a útulný hotel se skládá z několika nižších budov zasazených do krásné zahrady a nachází se zhruba 13 km od prázdninové vesničky Kemer a 3 km od části Beldibi. Na první pohled Vás jistě zaujme kombinace nádherných barev přírody, zelených lesů a čistě...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vzdálenosti

Letiště v Antalyi: 45 km
Centrum Antalye: 35 km
Kemer: 13 km
Beldibi: 3 km

Poloha hotelu

Tento velice příjemný a útulný hotel se skládá z několika nižších budov zasazených do krásné zahrady a nachází se zhruba 13 km od prázdninové vesničky Kemer a 3 km od části Beldibi. Na první pohled Vás jistě zaujme kombinace nádherných barev přírody, zelených lesů a čistě modrého moře, které společně s pohořím Taurus doplňují obraz, který Vám nabízí právě oblast kolem letoviska Kemer.

Vybavení hotelu

Ve vstupní hale najdete recepci s lobby barem a velice příjemný hotelový personál, který se postará o Vaše pohodlné ubytování a posléze i celkový pobyt. To zajistí jistě i restaurace a bary, ve kterých Vám bude k dispozici množství jak tureckých, tak mezinárodních pokrmů a nápojů. Hotel nabízí i venkovní restauraci a zejména ve večerních hodinách se Vám naskytne úžasný pohled na širé moře plné osvětlených rybářských lodí. Za návštěvu jistě stojí i restaurace a la carte a bary. Služby jako je žehlení, prádelna, půjčovna automobilů, dámský a pánský kadeřník, fotograf, internet, obchůdek se suvenýry a hlídání dětí jsou Vám samozřejmě též k dispozici.

Pokoje

Útulné klimatizované pokoje nabízí veškeré vybavení spojené se standardy čtyřhvězdičkového hotelu v Turecku. K dispozici je koupelna s vysoušečem vlasů a toaletou, minibar, satelitní televize, hudební kanál a telefon s přímou volbou.

Aktivity

V areálu se nachází venkovní bazén a vnitřní bazén a na pláži označené ,,modrou vlajkou“ můžete vyzkoušet všelijaké vodní sporty, jako parasailing, jízdu na banánu, skútr či ringo. Vřele doporučit můžeme návštěvu tureckých lázní, kde se podrobíte proceduře nahřívání, peelingu a masáží. Využít můžete i saunu či fitness centrum a jacuzzi. Vaše odpoledne jistě zpestříte hrou stolního tenisu, billiardu nebo jízdou na kole. Přes den je možné se zapojit do soutěží a her v rámci animačních programů a večer shlédnout show či si jít zatančit a pobavit se na disco. Pro děti jsou zde též připraveny animace a mini club.

Pláž

Soukromá pláž, která se pyšní označením ,,modré vlajky“ je oblázková a 80 m široká. Vstup do moře je písčitý s oblázky. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Matrace a osušky z poplatek. Sprchy a převlékárny jsou k dispozici.

All Inclusive

Snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře, zákusky a sladkosti v určených hodinách, snack, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 01:30), animace, turecká noc (1x v týdnu) , gymnastika, jacuzzi, fitness, televizní místnost, vstup na disco, šipky, aerobic

Internetové stránky hotelu: www.seagullhotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000