crosssearch

Premier Palace

Turecko, Kemer

V roce 2013 otevřený 5* hotel na pozemku s bujnou vegetací o rozloze 90.000 m2 se sestává z třípodlažní hlavní budovy a 10 přilehlých vil umístěných v nádherné přírodě na břehu blankytného moře s majestátním horským hřebenem v pozadí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

v roce 2013 otevřený 5* hotel na pozemku s bujnou vegetací o rozloze 90.000 m2 se sestává z třípodlažní hlavní budovy a 10 přilehlých vil umístěných v nádherné přírodě na břehu blankytného moře s majestátním horským hřebenem v pozadí. Hotel byl zasazen do vzrostlé zeleně a je obklopen tisici piniovými stromy. K hotelu patří 630 m dlouhá písečno-šterková pláž pyšnící se Modrou vlajkou čistoty a kvality s veškerým vybavením, molem, vodními sporty a restauračním zázemím. Tato pláž končí skalním blokem, za nímž se nachází zcela ojedinělá privátní pláž určena též hotelovým hostům. Jedinečností tohoto hotelu je rozhodně jeho citlivé umístění do vzrostlé zeleně přecházející v krásnou pláž a nádherné Středozemní moře. Letiště je vzdálené 35 km, Antalye 16 a Beldebi 1 km.

Vybavení hotelu

hotel (V/2013) má 412 pokojů ve formě Delux pokojů (36 m2), Superior (40-46 m2), Duplex Family (65 m2), různých suit (49-76 m2) některých s velkou terasou, soukromým bazénkem či privátním zahradním patiem. V komplexu nejdete monumentílní vstupní loby s recepcí, hlavní restauraci, 4 snacky, 5 a la carte restaurací (japonská, italská, turecká, rybí a steak), 13 barů včetně jednoho pro teenagerty, piano clubu, vyhlášeného nočního klubu, patisserii a dětskou restauraci. V rozlehlé zahradě najdete venkovní bazén (2.187 m2), aktivity (1.055 m2), Water slice (600 m2), dětský (400 + 70 m2), relaxační (700 m2) a vnitřní bazén (600 m2), Aquapark se 4 skluzavkami, vyhlášený dětský klub Vertia Kids Land (pro děti 1-17 let) zajišťující bezbřehou zábavu pro všechny děti i mladistvé.K hotelu patří i 2 tenisové kurty, multifunkční hřiště na volejbal, basketbal, malou kopanou a házenou, plážový volejbal, bowling, středisko vodních sportů, stolní tennis, kulečník, šipky, boccia, vodní pólo, internet zdarma, fitness, SPA o rozloze 4.300 m2, ke kterému náleží sauna, pára, hamam, jacuzzi a řada masážních místností.V komplexu hotelu najdete také kino, venkovní disko, různé obchody a půjčovnu aut i kol.Hotel pořádá každodenní animační programy, pravidelná večerní představení, nabízí lekce tanců i živou hudbu. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu i na pláži, kde najdete i řadu soukromých pavilónů.

Vybavení pokojů

pokoje se liší svou polohou, rozlohou a více ložnicemi. Všechny nabízí možnost 1-2 přistýlek, velké sociální zařízení se sprchou, vanou (župan a přezůvky), vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi, minibar - denně doplňovaný, varnou konvici, přístroj na vaření kávy či čaje, trezor a balkon. Podlaha je kryta parketami. Možnost ubytování ve vilách s vlastním bazénkem či v rodinných duplex pokojích.

Stravování

do detailu vyladěný Ultra All inclusive s nabídkou lokálních i mezinárodních nápojů, výbornou kulinářskou kuchyní a s neokázalými službami.

Názor

hotel na jedinečném místě, kde se potkává excelentní ubytování s příjemným místem pro relaxaci, zábavu a rozptýlení, doplněným vrcholným servisem, profesionální kuchyní a neopakovatelnou atmosférou. Díky zaváděcím cenám v roce 2013 doporučujeme všem, kteří dokáží ocenit rájské místo na Zemi. Vše s čím se setkáte, má být nezapomenutelné i ojedinělé. Hotelové moto: ,,Luxury is personal!" snad charakterizuje vše.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000