crosssearch

Pgs Kiris Resort

Turecko, Kemer (zobrazit na mapě) mapa

Tento nádherný luxusní 5*Viking Nona Beach resort se nachází v místě, kde se modré vody Středozemního moře setkávají s tisíci odstíny zelené, v oblíbeném letovisku Kemer, který je známý pro svůj bohatý noční život. Resort je umístěný u nádherné pláže Kiris Beach s rozlohou...

Konečná cena za osobu od: 13 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Viking Nona Beach

tento nádherný luxusní 5* resort se nachází v místě, kde se modré vody Středozemního moře setkávají s tisíci odstíny zelené, v oblíbeném letovisku Kemer, který je známý pro svůj bohatý noční život. Resort je umístěný u nádherné pláže Kiris Beach s rozlohou 70.000 m2, která získala ocenění "Modrou vlajku". Vzdálenosti: centrum Antalye 55 km letiště v Antalyi 65 km centrum Kemeru 6 km

Vybavení hotelu

Hotel disponuje celkem 8 restauracemi (mezinárodní, italskou, sushi, tureckou/mexickou), cukrárnou, několika bary, plážovým barem, piano barem, rock/kafe barem, vitamínovým barem. Dále je zde SPA/Wellness centrum s masážemi, tureckými lázněmi, saunou, fitness centrem, kosmetickým centrem. Je zde také několik bazénů: venkovní bazén 1304 m2, venkovní bazén 844 m2, vnitřní bazén 200m2, aquapark 121 m2, venkovní dětský bazén 50 m2, vnitřní dětský bazén 25 m2.

Pro děti

Pro ty nejmenší je zde připravený dětský miniklub "Pegy" pro děti 4-12 let.

Sport a zábava

Vodní hry, vodní sporty, vodní polo, potápěčská škola, herna, plážový volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, mini fotbalové hřiště, aerobic, stolní tenis, šipky, animační programy, živá hudba, kino, piano bar, tematické večery, diskotéka.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje celkem 800 pokoji s několika typy, které jsou standardně vybavené koupelnou/WC, centrální klimatizací, SAT LCD-TV, minibarem, telefonem s přímou volbou, elektronickým trezorem, vysoušečem vlasů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 111 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000