crosssearch

Hotel Palmet 5* se nachází 500 metrů od centra města Kemer a 60 km od letiště v Antalyi. Hotel má k dispozici 138 pokojů, které mají v průměru rozlohu 28 m2. Pokoje jsou standardně vybaveny telefonem s přímou linkou, klimatizací, televizorem, bezdrátovým internetem, fénem,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

Hotel Palmet 5* se nachází 500 metrů od centra města Kemer a 60 km od letiště v Antalyi.

Ubytování

Hotel má k dispozici 138 pokojů, které mají v průměru rozlohu 28 m2. Pokoje jsou standardně vybaveny telefonem s přímou linkou, klimatizací, televizorem, bezdrátovým internetem, fénem, trezorem, protipožárním alarmem, kuchyňkou s lednicím a minibarem. Je možnost ubytování v rodinných pokojích, které jsou navíc vybaveny jídelním stolem a barem.

Stravování

Stravování je formou all inclusive konceptu. Snídaně, oběd a večeře jsou podávány formou otevřeného bufetu v hlavní restauraci. Během dne je možnost občerstvení formou snacku v lobby baru či ve snack baru.

Služby

Ubytovaným klientům je zdarma k dispozici venkovní a vnitřní bazén (se slanou vodou), jakuzi, turecká koupel, pěnová koupel, fitness centrum, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma. Dále je k dispozici dětský klub pro Vaše děti, ručníky jsou za depozit 5 euro na recepci hotelu. Za poplatek můžete využít SPA, stolní tennis, masáže, ošetření obličeje a těla, kadeřníka a vodní sporty.

Pláž

Soukromá oblázková pláž u areálu hotelu. Přístup od moře je přímo z pláže nebo z mola, na kterém si můžete skvěle odpočinout a relaxovat.

Internetové stránky hotelu: www.palmethotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000