crosssearch

Tento jedinečný hotelový komplex Marti Myra prvotřídní kategorie, nacházející se pod horami u vesničky Tekirova, patří mezi absolutní špičku co do zasazení do přírodního prostředí a služeb v areálu. Vzdálenost od Kemeru je asi 15 km, vzdálenost od Antalye 70 km.

Konečná cena za osobu od: 14 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Marti Myra

Tento jedinečný hotelový komplex prvotřídní kategorie, nacházející se pod horami u vesničky Tekirova, patří mezi absolutní špičku co do zasazení do přírodního prostředí a služeb v areálu. Vzdálenost od Kemeru je asi 15 km, vzdálenost od Antalye 70 km.

Vybavení pokojů

Ubytování je zajištěno v patrových budovách s balkonem. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, nebo dvou přistýlek pro děti a rodinné pokoje až pro čtyři osoby a dále pokoje pro tělesně postižené. Každý pokoj je standardně zařízen a vybaven příslušenstvím, klimatizací, telefonem s přímou volbou, chladničkou, barevnou televizí, rádiem, vysoušečem vlasů a bezpečnostním trezorem (bez poplatku).

Vybavení hotelu

Vkusně zařízená hotelová hala působící vzdušným dojmem. V rámci celého komplexu se nachází řada restaurací a barů, které jsou k dispozici v kteroukoliv denní i noční hodinu. K hotelu patří rozlehlá zahrada s piniovým hájem s více než 1600 stromy. V zahradě jsou umístěny dva centrální bazény rozdělené do deseti menších. Okolo bazénů je terasa se slunečníky a lehátky bez poplatků. K chloubě hotelu patří amfiteátr vyhlášený svými výbornými animačními programy.

Pláž

Rozlehlá 300 metrů dlouhá a 40 metrů široká oblázková pláž s třicetimetrovým molem vybavená slunečníky, ručníky a lehátky bez poplatků.

Strava All inclusive

Hotel dosáhl věhlasu vynikající nabídkou jídel, která zahrnuje snad všechny světové kuchyně. Po celé dny je k dispozici káva, čaj, nealkoholické i alkoholické nápoje. Neomezená konzumace zahrnuje alkoholické nápoje místního původu. Jídlo je podáváno 5x denně, zahrnuje tři hlavní jídla a drobné občerstvení v dopoledních a odpoledních hodinách. Pro pestrost si můžete vybrat z několika typů restaurací, chloubou hotelu se stala rybí restaurace a italská restaurace s lehčími pokrmy vhodnými zejména v poledních hodinách.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1501 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000