crosssearch

Majesty Club Kemer Beach

Turecko, Kemer (zobrazit na mapě) mapa

Prázdninový klub Majesty Club Kemer Beach se rozprostírá pod mohutným pohořím Taurus v rozlehlé piniové a oleandrové zahradě. Pouze 2 km Vás budou dělit od Göynüku a 6 km od Kemeru. Za hodinu cesty se dostanete na letiště v Antalyi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vzdálenosti

Letiště v Antalyi: 45 km
Centrum Antalye: 35 km
Kemer: 7 km

Poloha hotelu

Prázdninový klub Majesty Club Kemer Beach se rozprostírá pod mohutným pohořím Taurus v rozlehlé piniové a oleandrové zahradě. Pouze 2 km Vás budou dělit od Göynüku a 6 km od Kemeru. Za hodinu cesty se dostanete na letiště v Antalyi. V tomto krásném prostředí si jistě užijete veškeré nabízené služby.

Vybavení hotelu

Jednotlivé klasické budovy klubu jsou umístěné v krásné zahradě, kde budete mít pocit absolutního klidu a odproštění se od hluku měst. V hotelu naleznete recepci, hlavní restauraci, kde se podávají snídaně, obědy a večeře, restaurace a´la carte, servis bar, bar u bazénu, snack bar, disco bar, vitamin bar, koktejl bar, kadeřnictví, televizní místnost, prádelnu, internet a obchody.

Pokoje

Komplex disponuje 400 stylově zařízenými pokoji, které jsou vybaveny individuální klimatizací, koupelnou s vysoušečem vlasů, toaletou, televizorem, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem.

Aktivity

Kromě moře se můžete osvěžit a zaplavat si i v hotelovém bazénu. Je zde také bazén pro děti a aquapark. K dalším aktivitám patří fitness centrum, biliár, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, basketbal, mini golf, mini fotbal, aerobik, tenis, badminton a některé vodní sporty. Pobavit se můžete na diskotéce, v amfiteátru a při animacích a živé muzice. Pro děti jsou připravené animace, hřiště a mini club. Relaxaci naleznete v tureckých lázních, v sauně nebo při masážích.

Pláž

Soukromá hotelová pláž prázdninové vesničky Majesty Club Kemer Beach se nachází přímo u hotelu a je oblázková, její délka je 350 m. Na pláži jsou toalety, sprchy a převlékárny, které je možno využít. Slunečníky, lehátka, matrace a plážové osušky jsou zdarma.

Ultra All Inclusive

Brzká snídaně, snídaně, snídaně a la carte, pozdní snídaně, gözleme, oběd, káva, večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, mezi které můžeme zařadit místní pivo, víno, vodku, gin a tureckou pálenku raki, tenis, stolní tenis, šipky, mini fotbal, basketbal, mini golf, badminton, fitness centrum, aerobik, vstup do sauny, tureckých lázní, na disco a animace pod vedením týmů zkušených animátorů a lektorů.

Internetové stránky hotelu: www.majesty.com.tr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000