crosssearch

Magic

Turecko, Kemer

V Kemeru, 55 km od letiště Antalya.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Hotel má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, 2 bary, vnitřní a venkovní bazén, dětský bazén, skluzavku, fitness centrum, saunu, turecké lázně, jacuzzi, stolní tenis, plážový volejbal, prádelnu, internetovou kavárnu, diskotéku, poštu, služby lékaře, wifi v lobby.

UBYTOVÁNÍ:
Klimatizace, balkón, TV/SAT, telefon, koupelna se sociálním zařízením, fén, trezor (za poplatek), minibar (za poplatek).

SLUŽBY ZA POPLATEK:
Pokojový servis, trezor a minibar na pokoji, prádelna, čistírna, internetová kavárna, pošta, služby lékaře, masáže, kosmetika, vodní sporty, telefon, fax, internet, kadeřník.

POLOHA:
V Kemeru, 55 km od letiště Antalya.

PLÁŽ:
Soukromá pláž 950 metrů od hotelu, jejíž délka je 40 metrů, mezi hotelem a pláží se nachází místní komunikace. Slunečníky, lehátka, matrace a osušky na pláži za poplatek. Na pláž jezdí několikrát denně plážový svoz.

STRAVA:
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, teplé nápoje, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, importované nápoje, turecká káva, čerstvé ovocné džusy, nápoje v lahvích, ostatní nápoje a zmrzlina za poplatek.

PRO DĚTI:
Bazén, židličky v restauraci.

SPORT A ZÁBAVA:
bazén, skluzavka, fitness centrum, sauna, turecké lázně, jacuzzi, stolní tenis, plážový volejbal, internetová kavárna, diskotéka, wifi v lobby.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000