crosssearch

Fame

Turecko, Kemer

Fame hotel v klasickém stylu, který se může stát cílem Vaší dovolené, se nachází v Kemeru, v prostředí plném zeleně. I tento hotel má v pozadí mohutné pohoří Taurus. Ve vzdálenosti 50 km od hotelu je leti&tě v Antalyi a 40 km centrum Antalye, kam Vás doveze svozový autobus...

Konečná cena za osobu od: 11 016 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vzdálenosti

Letiště v Antalyi: 50 km
Centrum Antalye: 40 km
Kemer: 0 km

Poloha

Fame hotel v klasickém stylu, který se může stát cílem Vaší dovolené, se nachází v Kemeru, v prostředí plném zeleně. I tento hotel má v pozadí mohutné pohoří Taurus. Ve vzdálenosti 50 km od hotelu je letiště v Antalyi a 40 km centrum Antalye, kam Vás doveze svozový autobus zvaný dolmuš nebo taxi.

Vybavení hotelu

Ve vstupní hale se nachází recepce, kde si můžete za poplatek uschovat předměty do trezoru a kde Vám bude k dispozici ochotný a milý hotelový tým recepčních. V hotelu dále naleznete hlavní restauraci, kde se podávají snídaně, obědy a večeře, s venkovní částí a kapacitou pro 200 osob, lobby bar a bar u bazénu, kde můžete ochutnat místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pokoje

Celkem 108 stylových pokojů je vybaveno standardně klimatizací, koupelnou, toaletou, televizorem a telefonem s přímou volbou a jsou navrženy pro Vaše maximální pohodlí a jistě zde načerpáte při odpočinku potřebnou energii.

Aktivity

Pokud byste si nechtěli jít zaplavat do moře, můžete vyzkoušet venkovní bazén, pro děti je zde k dispozici také dětský bazén. Z dalších aktivit hotel nabízí biliár a stolní tenis.

Pláž

Soukromá hotelová oblázková pláž je přes komunikaci 200 m od hotelu. Sprcha a toaleta patří k plážovému servisu. Slunečníky, lehátka a matrace jsou zdarma k zapůjčení. Vstup do moře je oblázkový.

All Inclusive

Snídaně, oběd, večeře, které jsou podávány v hlavní restauraci hotelu Fame Hotel 3***, odpolední snack, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, mezi které se řadí místní pivo, víno, vodka, gin a turecká pálenka raki, stolní tenis

Internetové stránky hotelu: www.famehotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1736 termínů

Celkem 1736 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000