crosssearch

Crystal Flora Beach

Turecko, Kemer

Resort Crystal Flora Beach dostal své jméno podle křišťálově čisté vody, která v Kemeru je. Prázdninová vesnička, jak se resort také nazývá, je umístěna přímo na pláži Beldibi a vzdálena 35 km od letiště v Antalyi. Resort je vhodný pro prožití dovolené jako v ráji i pro rodiny...

Konečná cena za osobu od: 12 575 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Crystal Flora Beach

Resort dostal své jméno podle křišťálově čisté vody, která v Kemeru je. Prázdninová vesnička, jak se resort také nazývá, je umístěna přímo na pláži Beldibi a vzdálena 35 km od letiště v Antalyi. Resort je vhodný pro prožití dovolené jako v ráji i pro rodiny s dětmi. Rozkládá se na rozloze 53.000 m2, z čehož je velká plocha tvořena zahradami.

Ubytování

Resort nabízí ubytování ve 3 podlažních bungalovech s kapacitou 507 pokojů. 74 pokojů má výhled na moře a ke všem pokojům náleží balkon nebo terasa. Možnost ubytování jsou ve dvoulůžkových pokojích s jednou přistýlkou, popřípadě rodinný pokoj. Pokoje jsou komfortně zařízené a jsou určeny pro skvělou dovolenou. Vybavení pokojů: keramická podlaha s dekorem koberce, elektronická zamykací karta, rozdělená klimatizace a topení, satelitní vysílání, LCD-TV a hudební kanály, mini bar, trezor, přímá telefonní linka, stabilní hasicí zařízení a požární hlásič. Koupelna se sprchou, fénem a telefonem.

Stravování

Výběr ze široké nabídky občerstvení po celých 24 hodin formou konceptu ultra all inclusive. Snídaně, oběd a večeře je podávána formou otevřeného bufetu. K dispozici je také otevřený obědový bufet jen pro děti. Během celého dne si můžete vybrat občerstvení u různých snack barů. K dispozici jsou také a´ la carte restaurace, z nichž můžete po rezervaci jednu za pobyt navštívit zdarma.

Služby

Pro milovníky sportů je možnost využít 2 tenisových kurtů, fitness centra, plážového voleybalu, aerobiku, aquaerobiku, stolního tenisu, jízdě na kánoi, hodem oštěpem či hraní šipek, Zpoplatněny jsou sporty jako biliárd, bowling, stolní fotbal, herna.

Pláž

Soukromá oblázková pláž dlouhá 900 metrů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1347 termínů

Celkem 1347 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000