crosssearch

Rozlehlý komplex &prázdninové vesničky snů& Clubu Phaselis byl postaven přímo u moře pod pohořím Taurus v oblasti piniových lesů. Club Phaselis se nachází v letovisku Göynük, 45 km od letiště v Antalyi a 40 km od centra Antalye, 5 km pak dělí hotel od Kemeru.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vzdálenosti

Letiště v Antalyi: 45 km
Centrum Antalye: 40 km
Kemer: 5 km

Poloha hotelu

Rozlehlý komplex „prázdninové vesničky snů“ Clubu Phaselis byl postaven přímo u moře pod pohořím Taurus v oblasti piniových lesů. Club Phaselis se nachází v letovisku Göynük, 45 km od letiště v Antalyi a 40 km od centra Antalye, 5 km pak dělí hotel od Kemeru. Nákupní možnosti jsou 2 km od hotelu v centru Göynüku.

Vybavení hotelu

Komplex se skládá z hlavní budovy a vilek ve velké a zelené zahradě. Ve vstupní hale Vás uvítá recepce se směnárnou a malé obchůdky. Dále je zde hlavní restaurace s venkovní částí, zimní zahrada, nomádský stan, restaurace a´la carte, koktejl bar, Phaselis bar, jeskynní bar, bary na pláži, kadeřnictví, půjčovna aut a kol, prádelna, wireless internet.

Pokoje

Všech 497 pokojů je vybaveno individuální klimatizací, koupelnou s vysoušečem vlasů a telefonem, toaletou, televizorem, trezorem a minibarem.

Aktivity

V komplexu je bazén pro dospělé, dětský bazén a bazén se skluzavkami. Zábavu si můžete užít při basketbalu, plážovém volejbalu, vodní gymnastice, mini fotbalu, stolním tenise, step aerobiku, výuce tance, mini golfu, tenisu, šipkách a vodních sportech. Načerpat energii je možné v tureckých lázních, sauně nebo jacuzzi. Dále je připraven program v podobě živé muziky, karaoke, tematických večerů, disca a animací. Mini club pro děti.

Pláž

Soukromá hotelová písčitá pláž s oblázky je označena ,,modrou vlajkou“. Do moře je vstup z mola nebo přímo z pláže. Na pláži jsou slunečníky, lehátka a matrace volně k dispozici, plážové osušky jsou za zálohu.

Ultra All Inclusive

Snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, venkovská snídaně, snack, odpolední zákusek, noční občerstvení, nealkoholické a alkoholické místní nápoje 10:00 – 24:00, a la carte restaurace po předchozí rezervaci, basketbal, plážový volejbal, vodní gymnastika, mini fotbal, stolní tenis, step aerobik, mini golf, tenis, šipky, lukostřelba, nemotorové vodní sporty, vstup do sauny, tureckých lázní, jacuzzi, fitness, na disco, animace, mini club.

Internetové stránky hotelu: www.clubphaselis.com.tr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000