crosssearch

Příjemný hotel, nacházející se v oblasti Incekum, je vzdálen necelých 25 km od samého centra Alanye, které je lehce přístupné místními minibusy, tzv. dolmuši. Hotel je určen spíše pro klidnější dovolenou klientům středního věku.

Konečná cena za osobu od: 11 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Přímo na krásné oblázkovopísečné pláži. Veřejná pláž s jemným pískem cca 150 m. Letovisko Alanya cca 25 km. Spojení minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu

Oblíbený hotel nabízí 211 pokojů, přijímací halu s recepcí a trezory k pronajmutí, výtahy, restauraci, bary, společenskou místnost s TV, kadeřnictví a obchody. V pěstěné zahradě naleznete plavecký bazén, samostatný dětský bazén, opalovací terasu, bar u bazénu, plážový bar a nový bazén s tobogány. Lehátka, podložky a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Zrekonstruované a komfortní pokoje. Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Individuální klimatizace, minibar, kabelová TV, fén, trezor k pronajmutí, dlažba, sprcha a WC. Možnost rezervace pokojů jako úsporný tip (2S) se stejným vybavením. Rovněž možnost rezervace pokojů s vanou, sprchou, balkonem a výhledem na moře (2B).

Rodinné pokoje (2D/3D): Duplex. V prvním patře ložnice s posezením a 2 lůžky, 1 koupelna, v druhém patře otevřená galerie s dětským pokojem a 2 lůžky. Jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje 2B.

Rodinné pokoje (3C/4C): 2 místnosti s propojovacími dveřmi. Jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje 2B.

Zábava

Příležitostně večerní akce.

Sport

Za poplatek turecké lázně, sauna, masáže, biliár, 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem a umělým osvětlením, různé vodní sporty.

Děti

Hlídání dětí (od 3 do 12 let). Dětské hřiště, samostatný dětský bazén, skluzavky. Dětská židlička v restauraci, dětská postýlka na vyžádání.

Popis All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Odpoledne od 16:00 hod. do 17:00 hod. káva a zákusky v restauraci. Stolní tenis.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 483 termínů

Celkem 483 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000