crosssearch

Majesty Club Tuana Park

Turecko, Fethiye (zobrazit na mapě) mapa

Resort na nachází v rozlehlé zahradě o rozloze 130.000 m2 u pláže, ve vzdálenosti 17 kilometrů od městečka Fethiye a cca 50 kilometrů od letiště v Dalamanu. Resort má 3 části - Tuana Club 5* v blízkosti pláže a Tuana Park 4* 1 a 2, které se nacházejí cca 400 metrů od moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Resort na nachází v rozlehlé zahradě o rozloze 130.000 m2 u pláže, ve vzdálenosti 17 kilometrů od městečka Fethiye a cca 50 kilometrů od letiště v Dalamanu. Resort má 3 části – Tuana Club 5* v blízkosti pláže a Tuana Park 4* 1 a 2, které se nacházejí cca 400 metrů od moře.

Vybavení hotelu

Hotel má hlavní bufetovou restauraci, dvě restaurace s obsluhou, několik barů, konferenční místnost, řadu obchodů, kadeřnictví, velký bazén s dětskou částí a vodními skluzavkami a dva bazény v části Tuana Park.

Pokoje

Standardní pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti v části Tuana Club mají klimatizaci, satelitní televizor,minibar naplněný zdarma jen při příjezdu, trezor za poplatek, koupelnu s vanou a sprchou amenší balkon, nebo terasu s výhledem do zahrady. Pokoje v části Tuana Park jsou menších rozměrů max. s jednou přistýlkou (na vyžádání). Vybavení pokojů je jinak stejné. K dispozici jsou rodinné pokoje o dvou místnostech pro 4 osoby se 2 televizory na vyžádání.

Stravovaní Ultra All Inclusive

formou plné penze, včetně dopoledního a odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby a některých značek z dovozu. Lobby bar je otevřen 24 hodin. Možnost večeří v restauracích s obsluhou nabízející tureckou kuchyni a rybí speciality. Možnost návštěvy jednou zdarma za pobyt po předchozí rezervaci.

Sport a zábava

Několik tenisových kurtů, mini fotbal, košíková, plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži, půjčovna kol, minigolf, posilovna, sauna, masáže, diskotéka, kino a animační programy.

Pláž

Písčitá pláž s drobnými oblázky se nachází přímo u hotelového areálu. Při vstupu do moře jsou větší oblázky. Možnost vstupu do moře z mola. Vhodná obuv do vody. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000