crosssearch

Ramada Resort Akbuk

Turecko, Didim

Nový moderní hotel pro všechny věkové kategorie, na vlastní písečnou pláž doprava shuttle busem. Hotel se nachází na okraji letoviska v blízkosti olivového háje. Od písečné pláže  cca 1 km, spojení hotelovým shuttle busem každých 15 minut. Od městačka Didim 20 km, obchody cca...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nový moderní hotel pro všechny věkové kategorie, na vlastní písečnou pláž doprava shuttle busem.

Poloha

hotel se nachází na okraji letoviska v blízkosti olivového háje. Od písečné pláže  cca 1 km, spojení hotelovým shuttle busem každých 15 minut. Od městačka Didim 20 km, obchody cca 1,2 km.

Vybavení

moderní resort otevřený v roce 2014, s 369 pokoji, které jsou umístěné ve 4 budovách. Vstupní hala s recepcí, lobby bar, terasa s  restaurací, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace, 4 bary, diskotéka, wellnes centrum, fitness, hlavní bazén s oddělenou dětskou částí, skluzavky, relax bazén, lethátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, plážový bar, WiFi ve většině částí hotelu, animační programy, aerobic, stolní tenis, turecké lázně, sauna, plážové soušky.

Služby za poplatek

procedury a masáže v lázních, čerstvé džusy, vybrané importované nápoj, minibar na pokoji.

Pro děti

dětská část bazény, 2 skluzavky, dětský klub.

Ubytování

moderní pokoje s koupelnou, WC, klimatizací, vysoušečem vlasů, LCD/TV, trezorem, minibarem doplněný vodou, balkonem. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Stravování

Snídaně: bufetové
all inclusive
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive

plná penze formou bufetu, snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, noční polévka, občerstvení na pláži od 11.00-16.00 hod, gozleme na pláži 12.00-17.00 hod., bar u bazénu 12.0-18.00 hodl, zmrzlina 15.00-17.00 hod., plážový bar 10.00-17.00 hod., po celý den káva, čaj, zákusky, sandviče 01.00-06.00 hod., nápoje nealkoholické a alkoholické místní výroby po 24 hodin denně dle otevírací doby barů, 1x za pobyt návštěva a la carte restaurace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000