crosssearch

Majesty Club Tarhan

Turecko, Didim

Rozlehlý komplex ve velké zahradě, skvělá poloha přímo u pláže s pozvolným vstupem do vody, tobogány, ideální místo pro rodiny s dětmi. Určitě oceníte i kvalitní služby ultra all inclusive. Hotel se nachází přímo písčité pláže s velmi pozvolným vstupem do moře, vhodným i pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rozlehlý komplex ve velké zahradě, skvělá poloha přímo u pláže s pozvolným vstupem do vody, tobogány, ideální místo pro rodiny s dětmi. Určitě oceníte i kvalitní služby ultra all inclusive.

Poloha

hotel se nachází přímo písčité pláže s velmi pozvolným vstupem do moře, vhodným i pro malé děti. V blízkosti městečka Altinkum, transfer z letiště v Bodrumu cca 1,15 hod.

Vybavení

hotelový komplex, vesnička je se skládá z nízkých 2 patrových budov, které jsou rozmístěny v rozlehlé zahradě. Recepce a lobby, venkovní a vnitřní hlavní restaurace, 3 restaurace a la carte (turecká, italská, rybí), sauna a turecké lázně, minimarket, bazén se 2 tobogány, dětský bazén, hlavní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, 5 barů, amfiteátr, pravidelné animační a zábavní programy, TV místnost, WiFi v lobby a u bazénu, minigolf, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, tenis, basketbal, vodní pólo, aquagym, konferenční místnost, amfiteátr.

Služby za poplatek

procedury ve SPA, internet, biliard, trezor, osvětlení tenisových kurtů, vodní sporty.

Pro děti

dětské hřiště, 2 klouzačky, dětský klub a programy pro děti, dětský bazén, hlídání dětí (za poplatek).

Ubytování

klubové standardní pokoje jsou jednoduše, ale čistě zařízené, klimatizace, koupelna, WC, trezor (za poplatek), SAT/TV, vysoušeč vlasů, telefon, minibar - naplněný po příjezdu vodou, nealkem a pivem, další doplnění za poplatek, balkon. Možnost rodinných pokojů.

Stravování

Snídaně: bufetové
ultra all inclusive
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive

Ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, brzká snídaně 07,00-08,00 hod., snídaně 08,00-10,00 hod., pozdní snídaně 10,00-11,00 hod., zmrzlina a gozleme 11,00-16,00 hod., občerstvení formou snacku v plážovém baru od 12,00-17,00 hod., odpolední káva a čaj 17,00-17,30 hod., večeře 19,00-21,00 hod., noční občerstvení 23,00-00,00 hod., možnost večeře v a la carte 1x za pobyt, nutná rezervace, neomezená konzumace nealko a alkoholických nápojů místní výroby, vybrané dovozové - dle otevírací doby barů, lobby bar funguje 24 hodin denně, animační a sportovní programy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000