crosssearch

Aurum Beach And Spa

Turecko, Didim

Nově otevřený hotel v květnu 2014, určený i pro náročnější klientelu, moderní ubytování uprostřed zeleně. Hotel se nachází v oblasti Didim Akbuk, přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Pláž je vhodný i pro velmi malé děti nebo neplavce. 10 km od centra města Didim.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově otevřený hotel v květnu 2014, určený i pro náročnější klientelu, moderní ubytování uprostřed zeleně.

Poloha

hotel se nachází v oblasti Didim Akbuk, přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Pláž je vhodný i pro velmi malé děti nebo neplavce. 10 km od centra města Didim.

Vybavení

rozlehlý nový areál uprostřed zeleně, recepce, hlavní restaurace, kavárna a cukrárna, 3 a la carte restaurace (italská, turecká, rybí), 6 barů (u bazénu, The North Bar, snack bar, lunch bar a disko bar), dětský bazén, hlavní bazén, menší aqupark - 3 klouzačky, lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži, plážové osušky, animační programy během dne, večerní show, tenis, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, SPA, sauna, turecké lázně, WiFi, TV místnost, minimarket, konferenční místnost.

Služby za poplatek

tenisové vybavení a osvětlení krutů, trezor, procedury ve SPA, internetová kavárna, herna, vodní sporty.

Pro děti

dětský bazén, klouzačky, dětské hřiště, menu v restauraci, animační programy.

Ubytování

moderní pokoje typu club deluxe umístěné v nízkých budovách v zahradě, klimatizace, koupelna, WC, balkon trezor (za poplatek), SAT/TV, vysoušeč vlasů, telefon, minibar (doplněný pouze vodou). Z příplatek možno deluxe pokoje v hlavní budově pokoje nabo family deluxe.

Stravování

Snídaně: bufetové
all inclusive
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive

plná penze formou bufetu, snídaně 07,00-10,00 hod., pozdní snídaně 10,00-11,00 hod., obědy 12,30-14,30 hod., večeře 19,30-21,30 hod., noční polévka 23,00-24,00 hod.,, odpolední občerstvení formou snacku 12,00-17,00 hod. gozleme 12,00-17,00 hod. , odpolední káva a čaj, zákusky 16,00-18,00 hod., zmrzlina 15,00-17,00 hod., neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby dle otevírací doby jednotlivých barů, bar u bazénu funguje 24 hodin denně, 1 x za pobyt možnost večeře v a la carte restauraci, nutná rezervace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000