crosssearch

Vera Miramar

Turecko, Bodrum

Hotel se skvělou polohou, jen 1 km od centra historického Bodrumu, který je ideálním místem k procházkám v jeho uličkách, nákupům a posezením v místních restauracích nebo kavárnách.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se skvělou polohou, jen 1 km od centra historického Bodrumu, který je ideálním místem k procházkám v jeho uličkách, nákupům a posezením v místních restauracích nebo kavárnách.

Poloha:

hotel přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, možnost vstupu do vody z mol, skvělá poloha - pouze 1 km od centra Bodrumu, kam dojdete příjemnou procházkou.

Vybavení:

hotel prošel v roce 2015 celkovou rekonstrukcí, komplex nízkých budov v zahradě, hotelová recepce, lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a la carte (italská, turecká, rybí), patisserie, snack bar, 5 barů, bazén s lehátky a slunečníky, lehátka na pláži, plážové osušky (nutná kauce), fitness, tenisový kurt, basketbal, stolní tenis, minigolf, minimarket, WiFi v lobby, animační a zábavní programy, SPA, disko, turecké lázně, sauna.

Služby za poplatek:

masáže.

Pro děti:

dětský bazén, skluzavky, minikluby, programy pro děti.

Ubytování:

rekonstruované, příjemně zařízené pokoje, klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, konvice na kávu a čaj, vysoušeč vlasů, trezor, minibar doplněný po příjezdu vodou, nealkoholickými nápoji a pivem, dále doplněný denně vodou. Balkon, u části pokojů typu economy/promo může být jen francouzské okno a pokoje jsou umístěné ve vedlejší budově, za příplatek pokoje standard a větší pokoje, na vyžádání rodinné pokoje, které jsou v budově oddělené silnicí od hlavního areálu. Oficiální kategorie hotelu 5*.

Stravování:

ultra all inclusive

All inclusive:

ultra all inlcusive: plná penze formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení formou snacku během dne, gözleme, zmrzlina ve vyhrazené hodiny, odpolední káva a čaj se zákusky, noční občerstvení, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby a vybrané dovozové nápoje, 3 restaurace a la carte - 1x za pobyt návštěva, nutná rezervace předem (rybí restaurace za poplatek), čerstvé džusy u snídaně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000