crosssearch

Parilti

Turecko, Bodrum

Architektonicky zajímavý hotel zasazený do zahrady leží necelých 300 m od písečné pláže, 5 km od centra Ortakentu a 12 km od Bodrumu (doprava dolmušem). Příjemný hotel s rodinnou atmosférou ocení především lidé vyhledávající klid a cenově výhodnou nabídku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Architektonicky zajímavý hotel zasazený do zahrady leží necelých 300 m od písečné pláže, 5 km od centra Ortakentu a 12 km od Bodrumu (doprava dolmušem).

Naše mínění:

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou ocení především lidé vyhledávající klid a cenově výhodnou nabídku.

Vybavení:

Pečlivě udržovaný hotel rodinného typu má celkem 65 pokojů. K vnitřnímu vybavení hotelu patří recepce (možnost pronájmu trezoru), televizní koutek, hotelová restaurace, bar u bazénu. K vnějšímu vybavení patří bazén s dětským brouzdalištěm, bar u bazénu. Lehátka a podložky u bazénu zdarma (doporučujeme vzít si vlastní osušku).

Pláž:

Menší písečná pláž, kde má hotel svůj úsek (při vstupu do vody oblázky a kameny) s pozvolným vstupem do vody, je vzdálena necelých 300 m (po nefrekventované silnici). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Ubytování:

Koupelna/WC, telefon, satelitní TV, individuální klimatizace, balkon nebo terasa, vysoušeč vlasů. Některé pokoje mají trezor (za poplatek).

Stravování:

Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka:

Biliár (za poplatek), stolní tenis a šipky zdarma.

Pro děti:

Dětské brouzdaliště.

Program All inclusive:

– snídaně, oběd a večeře formou jednoduššího bufetu – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10.00–23.00 hod. – odpolední snack

Platební karty:

VISA, EC/MC.

Internetové stránky hotelu : www.pariltihotel.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000