crosssearch

La Blanche Island Bodrum

Turecko, Bodrum (zobrazit na mapě) mapa

Nový, moderní komplex s velmi kvalitnímu službami, vhodný pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme i náročnějším klientům. Klidné okolí hotelu.

Konečná cena za osobu od: 17 422 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nový, moderní komplex s velmi kvalitnímu službami, vhodný pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme i náročnějším klientům. Klidné okolí hotelu.

Poloha:

hotel se nachází na soukromém poloostrově nedaleko střediska Güvercinlik, velmi klidní okolí hotelu. Do městečka cca 5 km. Vzdálenost od letiště 15 km, transfer cca 20 min. Do centra Bodrumu cca 25 minut. Po obou stranách hotelu jsou menší písečné pláže s naveženým pískem, místy malé oblázky, možný vstup do vody i z mola.

Vybavení:

Nový, moderní hotel, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 6 restaurací a la carte /turecká, rybí, mezinárodní, steak house, orientální kuchyně), 7 barů, 3 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, tobogány a skluzavky, plážové osušky, fitness, SPA, stolní tenis, šipky, volejbal, vodní pólo, jóga, aerobik, denní a večerní animační a zábavní programy, turecké lázně, sauna.

Služby za poplatek:

masáže ve SPA.

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště, minikluby, dětské kino.

Ubytování:

moderní zařízené prostorné pokoje, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, minibar denně doplňovaný, konvice na kávu a čaj, balkon. V základní ceně pokoje land view, za příplatek pokoje s výhledem na moře nebo větší pokoje.

Stravování:

ultra all inclusive

All inclusive:

ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, snídaně: 07.00-10.00 hod., pozdní snídaně 10.00-11.00 hod., oběd 12.00-14.00 hod., odpolední káva a čaj, zákusky, zmrzlina 14.00-19.00 hod., odpolední snack 11.00-17.00 hod., doplňovaný minibar, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby, vybrané dovozové nápoje po 24 hodin denně dle otevírací doby jednotlivých barů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 29 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000