crosssearch

La Blanche Island Bodrum

Turecko, Bodrum (zobrazit na mapě) mapa

Nový, moderní komplex La Blanche Island Bodrum s velmi kvalitnímu službami, vhodný pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme i náročnějším klientům. Klidné okolí hotelu.

Konečná cena za osobu od: 17 391 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

La Blanche Island Bodrum

Nový, moderní komplex s velmi kvalitnímu službami, vhodný pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme i náročnějším klientům. Klidné okolí hotelu.

Poloha

hotel se nachází na soukromém poloostrově nedaleko střediska Güvercinlik, velmi klidní okolí hotelu. Do městečka cca 5 km. Vzdálenost od letiště 15 km, transfer cca 20 min. Do centra Bodrumu cca 25 minut. Po obou stranách hotelu jsou menší písečné pláže s naveženým pískem, místy malé oblázky, možný vstup do vody i z mola.

Vybavení

Nový, moderní hotel, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 6 restaurací a la carte /turecká, rybí, mezinárodní, steak house, orientální kuchyně), 7 barů, 3 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, tobogány a skluzavky, plážové osušky, fitness, SPA, stolní tenis, šipky, volejbal, vodní pólo, jóga, aerobik, denní a večerní animační a zábavní programy, turecké lázně, sauna.

Služby za poplatek

masáže ve SPA.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, minikluby, dětské kino.

Ubytování

moderní zařízené prostorné pokoje, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, minibar denně doplňovaný, konvice na kávu a čaj, balkon. V základní ceně pokoje land view, za příplatek pokoje s výhledem na moře nebo větší pokoje.

Stravování

ultra all inclusive

All inclusive

ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, snídaně: 07.00-10.00 hod., pozdní snídaně 10.00-11.00 hod., oběd 12.00-14.00 hod., odpolední káva a čaj, zákusky, zmrzlina 14.00-19.00 hod., odpolední snack 11.00-17.00 hod., doplňovaný minibar, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby, vybrané dovozové nápoje po 24 hodin denně dle otevírací doby jednotlivých barů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000