crosssearch

Izer Beach

Turecko, Bodrum

Příjemný menší komplex se sestává ze dvou částí - hlavní budovy (kategorie****) a jednodušší klubové části (kategorie***+). Nachází se u písečné pláže. Hlavní budova je blíže u pláže, klubová část sestává z menších dvoupatrových budov seskupených kolem bazénu se skluzavkami.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel se nachází v krásném a klidném zálivu přímo na písečné pláži. Centrum města Bodrum se svými, bary, restauracemi a obchody je vzdálené cca 7 km.

Vybavení hotelu

Hotel, který disponuje 191 pokoji, se vyznačuje svou výraznou středomořskou architekturou. Nabízí svým hostům přijímací halu s recepcí, WiFi zdarma, supermarket, butik, kadeřnictví, 1 hlavní restauraci a 3 a-ala-carte restaurace (např. rybí nebo italskou), 4 bary. Ve venkovním areálu naleznete 3 bazény se 2 skluzavkami a 1 skluzavkou pro děti, dále 2 dětské bazény a krytý bazén. Molo na pláži a opalovací terasa. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): situovány v klubové části hotelu, se sprchou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, chladničkou, s balkonem nebo terasou. Možnost rezervovat také Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A, bez určení polohy. Dvoulůžkové Superior pokoje (2B): v hlavní budově, stejné vybavení jako 1A/2A. Lzerezervovat také Superior pokoje (2C/3C) s výhledem na moře. Rodinné pokoje (2D/3D): v klubové části hotelu, obývací ložnice a samostatná ložnice, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Zábava

Denní a večerní animační program.

Sport

Tenisový kurt (vybavení na kauci a osvětlení za poplatek), mini fotbal, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, aerobic, boccia, sauna, fitness, turecké lázně. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži, masáže, herna. Děti: Miniklub, dětské hřiště, 2 dětské bazény s malou skluzavkou.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně od 10:00 do 11:00. Snacky od 12:00 hod. do 17:00 hod. Zmrzlina od 15:00 do 16:00 (1.6. -30.9.). Odpolední káva, čaj a pečivo od 17:00 hod. do 18:00 hod. Půlnoční polévka od 24:00 hod. do 01:00 hod. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje od 10:00 hod. do 01:00 hod. (kromě cappuccina, turecké kávy, čerstvého pomerančového džusu, láhvových nápojů a koktejlů). Večeře možná v 1 z a-la-carte restaurací (1.6. -30. 9., pevně dané menu, po předchozí rezervaci, nápoje za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000